Olimpinis dailusis čiuožimas – žiūrimiausias

Viasat Sočis

Šį sekmadienį ir pirmadienį per vyrų itin mėgstamą TV6 kanalą transliuotos olimpinio dailiojo čiuožimo varžybos, kuriose pasirodė ir mūsų šaliai atstovaujantys Deividas Stagniūnas su Isabella Tobias, tapo žiūrimiausia olimpinio sporto programa iš tuo metu visų televizijų rodytų sporto transliacijų.

TV6 kanalas prie ekranų stebėti olimpinio dailiojo čiuožimo programą čiuožiant Lietuvos atstovams sekmadienį prikaustė 14,5 proc. visų žiūrovų ir 13,8 proc. finansiškai aktyvios – 15−49 m. amžiaus žiūrovų auditorijos dalies. Antrąjį mūsų čiuožėjų pasirodymą pirmadienį taip pat matė 11,9 proc. visų žiūrovų ir 10,9 proc. finansiškai aktyvių.

Šie rezultatai užtikrino TV6 televizijai trečią vietą visų televizijų reitingų lentelėje.

Sekmadienį Deividas Stagniūnas ir Isabella Tobias žiūrovus džiugino lengva ir žavia programa Merilyn Monroe stiliumi. Poros pasirodymas tiesiogiai transliuotas ne tik TV6, o ir TV3 Žinių žiūrovams bei žinomiausioje TV3 Play televizijoje internete. Pirmadienio vakarą mūsų sportininkai savo programai pasirinko Džeimso Bondo temą.

TV6 televiziją itin mėgsta vyrai – tai stiprus ir stabiliai augantis kanalas. TV6 yra vienintelė iš visų lietuviškų televizijų, nemokamai transliuojanti olimpines dailiojo čiuožimo varžybas.

Žiūrimiausia televizija Lietuvoje TV3 pateiks šios sporto šakos desertą – 2014-ųjų žiemos olimpinių žaidynių dailiojo čiuožimo nugalėtojų parodomąją programą.

Sočio olimpinių žiemos žaidynių dailiojo čiuožimo varžybos − per TV6!

Šaltinis: tv6.lt