P. Gražulis veržiasi į lietuvių miegamuosius

P. Gražulis
P. Gražulis

Patikra – dar griežtesnė nei į oro uostą, o patekus į vidų – galimybė ištvirkauti kiek tik leidžia fantazija. Pirmą kartą televizijos žiūrovams bus parodyti slapti kambariai, kuriuose vyksta tai, apie ką daugelis nedrįsta net sapnuoti. Ką tokio slapto nufilmavo „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Nuoga tiesa“ kameros, įleistos į vieną legendomis apipintą sostinės klubą? Atsakymas jau šį, ketvirtadienio, vakarą 22.30 val. „S“ ženklu paženklintoje „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje.

„Pusvalandis – 100, valanda – 150 litų“, – net nemirkteldama įkainius „už paramėlę“ vardins vyrų ieškanti Miglė. Laidoje ji pridurs – konkurencija beprotiška, bet perkančių meilę vyrų visada atsiras!

Perkam, parduodam, ištvirkusiom fantazijom apipinam… „Nuoga tiesa“ klaus: kada meilė virsta iškrypimu ir kur tos ribos?

Meilės sergėtojas Petras Gražulis liks ištikimas savo vertybėm – bet kokie nukrypimai nuo tradicinės meilės – tikras iškrypimas!

O kas iš tiesų yra iškrypimas, o kas tik menkas nukrypimas nuo normos laidoje „Nuoga tiesa“ paaiškins seksologas Andrius Kaluginas.

Laimai Tamulytei–Stončei šie klausimai neaktualūs – vasario 14-ąją jį švęs 14-ąsias buvimo kartu su savo vyru metines. „Atitiko kirvis kotą“, – „Lietuvos ryto“ televizijos eteryje džiaugsis Laima ir kitiems linkės tokios pat. Tik kaip jai pavyksta ištverti ilgus išsiskyrimus su tolimųjų reisų vairuotoju dirbančiu mylimuoju?

Astrologės Palmiros Kelertienės asmeninė patirtis pasirodys esanti kitokia. Kodėl ji teigia, kad meilė kartais trunka ne trejus metus, o tik tris minutes?

Apie meilę su ženklu „S“ jau šį, ketvirtadienio, vakarą 22.30 val. laidoje „Nuoga tiesa“ tik per „Lietuvos ryto“ televiziją!

Visus praėjusius laidos „Nuoga tiesa“ įrašus galite žiūrėti „Lietuvos ryto“ televizijoje internete adresu: http://tv.lrytas.lt/?cid=79.

Šaltinis: tv.lrytas.lt