P. Skučas laimėjo didį gyvenimo prizą

P. Skučas
P. Skučas

LNK informacinės pokalbių laidos „Labas vakaras, Lietuva“ vedėjas Paulius Skučas tvirtina, jog gyvena labai įdomų gyvenimą ir didžiausiu savo pasiekimu vadina didįjį gyvenimo prizą, atnešusį jam neįkainojamų patirčių.

„Mano gyvenimas visuomet klostėsi etapais, kuriems įtakos turėjo tam tikru metu, tam tikroje vietoje priimti teisingi sprendimai. Kartais jaučiuosi laimėjęs patį gyvenimą, – optimizmu trykšta P. Skučas, – į tai įeina mano karjera, pomėgiai, laisvalaikis, kolegos, be abejo, mano žmona“.

„Esu dėkingas likimui, kad viskas klostėsi sava eiga. Kiekvienas etapas turėjo įtakos kitam“. Paulius pasakoja, jog vaikystėje lankyta muzikos mokykla, choras, koncertai Lietuvoje ir užsienyje jam buvo gyvenimo mokykla, ne tik lavinusi jo balsą, kas vėliau pravertė jo karjerai, bet ir praplėtusi draugų ratą ir akiratį.

„Vėliau sekė darbas televizijoje, radijuje, studijos užsienyje, grįžimas į Lietuvą ir į televiziją“, – vardija Paulius bei dar kartą priduria, jog viena reikšmingiausių ir maloniausių jo gyvenimo pergalių – sutikta žmona, su kuria, jei ne visi laiku ir vietoje priimti sprendimai, galbūt būtų net nesusipažinę.

„Kartais žmogus nepastebi savęs iš šalies ir nesusimąsto, koks jis laimingas yra. Mano gyvenimas yra labai įdomus, jame netrūksta žavesio, paslapties, įdomių įvykių, naujų pažinčių ir patirčių“, – besiruošdamas šiandien prasidedančiam naujam LNK sezonui „Aistra nugalėti“ savo pergalėmis dalijosi P. Skučas.

Šaltinis: lnk.lt