Paaiškėjo, kas naujajame TV3 sezone taps D. Meškaitės partneriu

Žvaigždžių dešimtukas
Žvaigždžių dešimtukas

Žmonės stebi žvaigždžių gyvenimus taip, tarsi jos būtų jų artimiausi giminaičiai, todėl jau šį rudenį naujajame TV3 sezone sužibės dar viena nauja eterio spalva – intriguojanti premjera ,,Žvaigždžių dešimtukas“. Televizijos žurnalo apie Lietuvos garsenybių gyvenimą vedėja tapo populiariausiame muzikiniame projekte „X Faktorius“ išgarsėjusi, realybės šou „Paslapčių namai“ dalyvavusi, vasaros projekto „Žiūrėk! Geras!“ vedėja – Dileta Meškaitė, o merginos naująjį eterio partnerį laidos kūrėjai iki šiol laikė paslaptyje.

Paaiškėjo, kad tai – šou verslo senbuvis, žiūrovų numylėtinis humoristas Vitalijus Cololo. Jam žvaigždžių gyvenimas yra pažįstamas jau seniai ir iš labai arti – ne paslaptis, kad šiuo metu Vitalijus gydosi traumą, patirtą žaidžiant krepšinį Simo Jasaičio bernvakaryje.

,,Taip, tai tiesa, susižeidžiau žaisdamas krepšinį Simo bernvakaryje“, – prisipažįsta Cololo. ,,Aš žurnalistams visada stengiuosi sakyti teisybę, nes kartą apsimelavęs, gali būti ,,prigautas“, o tada tavim tauta nebetikės. Taigi siūlau visoms žvaigždėms mūsų laidoje pasakoti apie save tik tiesą, nes mes juos vis tiek pagausim. Juk mūsų žvaigždės – tokie pat žmonės kaip ir tie, kurie žiūri tokias laidas – su nuodėmėmis ir paklydimais. „Žvaigždžių dešimtuke“ stengsimės priartinti įžymybes prie žiūrovų. Iki šiol dažniausiai būdavau anoje barikadų pusėje, dabar pats turėsiu progą pakedenti plunksnas mūsų herojams“, – juokauja Vitalijus.

TV3 premjeros vedėjas juokauja: ,,Jei tavęs nebus ,,Žvaigždžių dešimtuke“, vadinasi, tu – ne žvaigždė!“

„Žvaigždžių dešimtuke“ – įdomiausios, sensacingiausios, pikantiškiausios ir dramatiškiausios savaitės naujienos. TV3 žiūrovai galės spręsti, kuri žvaigždė ir naujiena verta būti dešimtuko viršūnėje, o kas nevertas dėmesio, nepaisant įdėtų pastangų sublizgėti.

Tai ne vienintelė Vitalijaus Cololo premjera naujajame TV3 sezone. Jau nuo rudens žiūrovai žinomą vyrą matys ir kitame projekte – geriausius šalies humoristus suvienysiančiame „Humoro grandų šou“.

„Žvaigždžių dešimtukas“ – jau netrukus naujajame TV3 sezone!

Šaltinis: tv3.lt