„Padėkime augti“: nenumokite ranka į patyčias

L. Vaitkutė

Iš Jūsų vaiko niekas nesišaipo, jis turi daug draugų ir jaučiasi saugus mokykloje? Puiku, tačiau nenumokite ranka į šią problemą, nes netikėtai ji gali tapti aktuali ir Jūsų šeimai – kviečia LNK laida „Padėkime augti“ jau šį šeštadienį 9.30 val.

Apie patyčias turime žinoti visi, tam kad užkirstume kelią vaikų emociniam ir fiziniam žalojimui. Patyčios – tai veiksmas, daromas tyčia. Už jo slypi neišreikštas pyktis ir agresija. Taip save realizuoja vaikai, likę be suaugusiųjų priežiūros. Specialistai teigia, kad patyčias pastebėti nėra lengva, todėl tėvai, artimieji ar pedagogai  turi būti ypatingai budrūs.

Apie siūlymus ir sprendimus kaip spręsti šia problemą kiek kitaip laida „Padėkime augti“ kalbės jau šį šeštadienį. Žiūrovai taip pat turės galimybę susipažinti su  mama, kuri mielai sutiko pasidalyti savo  įdomia gyvenimo istorija ir patarimais, kurie pravers kiekvienuose namuose belaukiant Kūčių ir Šv. Kalėdų.

Kalbėsime ir apie tai, kaip kartais reikia mokėti stabtelėti, atsipūsti ir šiek tiek nurimti šitame šventiniame šurmulyje.

Šaltinis: lnk.lt