Palangos paplūdimyje gelbėjo skęstantįjį

69 Danguje
69 Danguje

„69 danguje“ narės Palangos paplūdimyje gelbėjo skęstantįjį

„Šiandien jūra „kvėpuoja“, – bangų nėra, bet labai stiprios srovės, todėl darbo daug – vos per kelias valandas jau išgelbėjom keturis skęstančius žmones“, – šįvakar 19.50 val. TV3 vasaros laidoje „Žiūrėk! Geras!“ Palangos gelbėtojų vadovas Jonas Pirožnikas pasakos ne tik žiūrovams, bet ir muzikos grupės „69 danguje“ narėms Nijolei Pareigytei ir Ingridai Martinkėnaitei, nusprendusioms vieną dieną padirbėti gelbėtojomis kurorto paplūdimyje.

Po trumpo instruktažo merginos gaus gelbėtojų aprangą, kuria liks labai patenkintos ir išeis į paplūdimį dirbti. Jos sudrausmins be priežiūros anūkus palikusią močiutę ir su gelbėtojų visureigiu skubės į pagalbą prie senojo Palangos tilto liekanų koją susižeidusiam žmogui.

„Kažkoks neblogas vyras eina. Gal gelbėjam?“ – juokais Ingridai pasiūlys Nijolė, su žiūronais besidairydama nuo gelbėtojų bokštelio. „Žiūrėk, skęsta, iš tikrųjų skęsta!“ – negalės patikėti savo akimis „69 danguje“ narės, pamačiusios jūroje rankomis mojuojantį žmogų.

Kaip merginos Palangos paplūdimyje išgelbėjo skenduolį, ir kaip jų darbą įvertino kurorto gelbėtojų vadas, TV3 žiūrovai pamatys jau šį, antradienio, vakarą 19.50 val. laidoje „Žiūrėk! Geras!“ su Džiugu Siaurusaičiu ir Dileta Meškaite.

„Žiūrėk! Geras!“ – pirmadieniais−ketvirtadieniais 19.50 val. tik per TV3!

Šaltinis: tv3.lt