„Pasaulis X“: P. Vanagas tiki, kad angelai egzistuoja

Povilas Vanagas
Povilas Vanagas

Povilą Vanagą ir jo gyvenimo bei scenos partnerę Margaritą Drobiazko galima vadinti žmonėmis, kuriems gyvenime pasisekė atrasti ir realizuoti tai, kas jiems sekasi geriausiai – dailųjį čiuožimą. Dalyvavimas Lietuvos, Europos ir pasaulio čempionatuose, Olimpinėse žaidynėse, pasiekimas daugybės pergalių liudija jų atsidavimą ir profesionalumą. Tačiau Povilas tiki – ne viskas priklauso tik nuo jų pačių.

„Tikiu, kad mes šiame pasaulyje vaikštom ne vieni, kad visą laiką yra angelai, kurie stengiasi mums padėti ir jeigu mes nuoširdžiai prašysime jų pagalbos, užtarimo, prašysime geram darbui, mes tą užtarimą ir pagalbą tikrai gausime“, – šį antradienio vakarą 20.15 val. LNK laidoje „Pasaulis X“ atviraus šokėjas ant ledo Povilas Vanagas.

Vyras sako tikintis mus supančiu dvasiniu pasauliu, tačiau pasitiki ne visais likimo siunčiamais ženklais ir neretai vengia įsiklausyti į kokius nors signalus, nes tiki, kad kartais jie būna kaip pikta pagunda, kuria pasikliovus galima nukentėti.

LNK laidoje Povilas Vanagas taip pat papasakos apie ritualą, kurį kartu su Margarita Drobiazko atlieka kiekvieną kartą žengdami ant ledo.

Šaltinis: lnk.lt