„Pašėlusi močiutė” Aurelija ryžosi erotinei fotosesijai

Pašėlusios močiutės
Pašėlusios močiutės

Aurelija Grabštienė iš trijų „Pašėlusių močiučių” – pati drąsiausia. Kolegės Joana ir Kristina jau spėjo priprasti prie jos akibrokštų, bet šio poelgio jos tikrai liks šokiruotos. Aurelija sudalyvavo avantiūroje, kuriai ryžtasi toli gražu ne kiekviena jos amžiaus moteris – apsinuogino prieš foto objektyvą.

Fotosesijos rezultatais šešiasdešimtmetė Aurelija patenkinta, sau jose atrodo gražiai.

„Kodėl visi sako, kad seksuali moteris – tai būtinai jauna ir liekna? Manau, kad seksualumas slypi ne išorėje, o viduje, moters intelekte, manierose”, – tvirtina Aurelija.

„Pašėlusi močiutė” įsitikinusi, kad jos nuotraukos nėra vulgarios – juk per daug parodyti ji ir nenorėjo.

„Mano amžiuje ne visas kūnas atrodo estetiškai – kai kas nukarę, kai ko per daug. Pavyzdžiui, niekada gyvenime neleisčiau fotografuoti savo pilvo. Tačiau su fotografu susitarėm: jau geriau parodyti mažiau, bet gražiai ir estetiškai. Stengėmės akcentuoti kojas, krūtinę ir šypseną.”

Fotografui Šarūnui erotinė fotosesija irgi buvo iššūkis. Jis – dar ne profesionalas, o mėgėjas, norintis daugiau praktikos.

Į „Pašėlusias močiutes” kreipėsi vaikino draugė, kuri jau norėtų vestuvių, bet skundžiasi, kad Šarūno algos tikrai neužteks šeimynai kurti. Erotinė Aurelijos fotosesija – vienas iš Šarūno darbo paieškos etapų.

Laidą „Pašėlusios močiutės” žiūrėkite antradienį, 20.25, per LNK.

Šaltinis: lnk.lt