„Pašėlusios močiutės” išnarpliojo vyro neištikimybės atvejį

Pašėlusios močiutės
Pašėlusios močiutės

„Pašėlusios močiutės” Kristina, Joana ir Aurelija imasi vis sudėtingesnių užduočių. Jeigu pirmosiose laidose jos tik dalijo patarimus, tai dabar pačios leidžiasi į avantiūras. Šį antradienio vakarą 20.20 per LNK žiūrėkite, kaip trys solidžios damos išnarplios neištikimybės bylą.

Į laidą kreipėsi vilnietė Dalia. Moteris pasakojo, kad vyras Arminas jau kurį laiką stokoja jai dėmesio, vis vėliau grįžta iš darbo, o grįžęs neprataria nei žodžio.

„Jau nebežinau, kiek sykių bandžiau su juo kalbėtis, o jis tik kartoja, kad viskas yra gerai, kad viską išsigalvoju. Jau nebežinau, kaip spręsti šią problemą,” – močiutėms pasakojo moteris.

Dalios santuoka dabar ir prieš mėnesį kardinaliai skiriasi. Moteris tikino, kad lig tol drauge su vyrų vykdavo atostogauti, po darbų pramogaudavo arba ramiai leisdavo laiką namuose. Prieš porą mėnesių viskas apsivertė aukštyn kojom, o paskutinis vyro poelgis tiesiog pribloškė.

„Suplanavom atostogas Kretoje. Sukroviau daiktus, laukiau jo grįžtančio, maniau, paplanuosim, ką norim aplankyti. O jis parėjęs pranešė, kad turi daug darbo ir niekur nekeliaus, sakė keliauti vienai. Atostogų išskridau, tačiau lėktuve praraudojau dvi valandas”, – močiutėms skundėsi Dalia.

Kristinai, Joanai ir Aurelijai šis reikalais pakvipo vyro neištikimybe. Močiutės ėmėsi tyrimo, kurio pabaiga pribloškė ir jas, ir Dalią, ir patį vyrą.

Vyro neištikimybės drama – šiandien, antradienį, 20.20 per LNK.

Šaltinis: lnk.lt