„Pašėlusios močiutės” karo lauke iš lepšio darė vyrą

Pašėlusios močiutės, kareiviai
Pašėlusios močiutės, kareiviai

LNK laida „Pašėlusios močiutės” toliau sprendžia jauniems žmonėms kylančias problemas. Šįkart į jas kreipėsi vilnietis Andrius. Vaikinas skundėsi, kad vieną tamsų vakarą sostinės senamiestyje jį sumušė ir atėmė dokumentus. Per tai vyrukas prarado darbą restorano virtuvėje ir jaučiasi visiškas lepšis. Kristina, Joana ir Aurelija užduoties ėmėsi su malonumu.

Nauja laidos „Pašėlusios močiutės” misija bus rodoma šio antradienio vakarą 20.25 val. per LNK.

„Nepabuvęs kareivėliu, nebus geras virėjėlis”, – kelyje į buvusį karinį poligoną dainavo „Pašėlusios močiutės”. Ten Andriaus jau laukė ryžtingai nusiteikę karinių pratybų instruktoriai.

Nors lauke tądien buvo keliolika laipsnių žemiau nulio, ir močiutėms, ir Andriui per nugaras varvėjo prakaitas. „Praėjusios tokius išbandymus pačios tapsime vyrais”, – juokavo Kristina Kazlauskaitė. O Andriui nė kiek neatrodė juokinga.

„Sunkiausia buvo kopti virve. Niekada nesu to daręs. Buvo labai sunku, galvojau, kad tikrai neįveiksiu”, – vos galėdamas atsikvėpti po didžiųjų išbandymų močiutėms skundėsi Andrius.

Močiutės norėjo, kad Andrius ne tik išmoktų apsiginti, bet ir žinotų, kaip galantiškai elgtis su moterimis. Ta proga jos pasikvietė ekspertą – alfa vyrą Airiną, kuris laidos herojui nešykštėjo patarimų. Bet ir tai nebuvo paskutinė „Pašėlusių staigmena” Andriui. Vaikinas vos atlaikė spaudimą.

 Šaltinis: lnk.lt