„Pašėlusių močiučių” misija: jis jos neves, jei ji nesugrįš prie putlių 83 kilogramų

Pašėlusios močiutės
Pašėlusios močiutės

Kiekvieną antradienį 20.25 per LNK „Pašėlusios močiutės” Kristina, Joana ir Aurelija sprendžia vis naujas jaunimui iškilusias problemas. Kai kurios jų – tokios sudėtingos ir netikėtos, kad moterims tenka gerokai pasukti galvas. Šios savaitės misija irgi ne išlengvųjų. Į laidą kreipęsis Arūnas prisipažins: „Man seksualios apvalios moterys, o mano mergina labai sulieknėjo”.

Vestuvių muzikantas Arūnas ir renginių vedėja Kristina kartu – jau septynerius metus. Kai susipažino, mergina svėrė 83 kg ir savo antrai pusei atrodė gražiausia mergina pasaulyje. Tačiau vieną dieną ji susirūpino savo išvaizda.

„Nuolat dalyvauju vestuvėse, įvairiuose renginiuose, kur pilna gražių žmonių. Sverdama 83 kg nesijaučiau graži, todėl nusprendžiau grįžti prie sveiko gyvenimo būdo. Nesvarbu, žiema ar vasara, kiekvieną rytą pradedu nuo maudynių upėje, sportuoju namuose, išbandžiau krūvą dietų. Visų net neatsimenu – iškrovos dienos, mityba be druskos, net saldainių dieta”, – savo lieknėjimo istoriją pasakos Kristina.

Per keletą metų 27 metų moters svoris nukrito iki 75 kg. Tokie išvaizdos pokyčiai sukėlė ilgamečio draugo nepasitenkinimą.

„Man visada patiko apvalios, putlios moterys, o ne kaulų rinkiniai kaip koncentracijos stovykloje. Nebus 83 kilogramų – nebus vestuvių. Man atsibodo jos pamišimas dėl sporto, gėda prieš draugus, kad mano moteris žiemą maudosi upėje”, – „Pašėlusioms močiutėms” aiškino Arūnas, prašantis, kad šios padėtų atkalbėti jo draugę nuo lieknėjimo.

Renginių vedėjos Kristinos nuomonė šiuo klausimu – griežta: „Jei jis neleis man lieknėti, teks skirtis. Nesąmonė, kad vyras nori, kad negražiai atrodyčiau”.

Kas toliau vyks keistame porelės konflikte, žiūrėkite antradienį 20.25 per LNK laidoje „Pašėlusios močiutės”.

Šaltinis: lnk.lt