Paskutinis „Šokiuose ant ledo“ likęs M. Wizard: „Svarbiausia buvo nenugriūti“

M. Wizzard
M. Wizzard

Savo jėgas naujame LNK projekte „Šokiai ant ledo“ išbandė garsus magas Mantas Wizard kartu su profesionale partnere Agne Oradauskaite. Pora iš komisijos surinko vos 24,5 balo ir liko paskutinieji.

Mantas dėl tokio vertinimo nenuliūdo – emocijos po projekto labai geros. „Man tai daug kainavo, bet perlipau per save, man tai labai daug reiškia“. Magas teigia, kad ant ledo praleidžia labai gerą laiką. „Sekmadienį buvo svarbiausia atlikti savo pasirodymą ir nenugriūti – taip ir padarėme“, – šypsojosi magas.

Prieš keturias savaites repeticijų metu dalyvis patyrė nedidelę traumą ir pasitempė koją, tačiau patinimas neatslūgo iki šiol. Ši trauma šiek tiek pakenkė ir pasirodymui. Mantas pasakojo, kad iki tol gyvenime nebuvo stovėjęs ant ledo: „Niekada prieš tai nebuvau čiuožęs, net su riedučiais nesu važiavęs”, – prisipažino Mantas.

Magas jaučiasi gerai dar ir dėl to, jog jautė didelį palaikymą ne tik iš savo artimųjų ir draugų, bet ir iš projekto dalyvių. Tai labai padrąsino prieš pirmą viešą pasirodymą, kurį stebėjo ne tik žiūrovai, bet ir profesionalų komisija. Paklaustas, ar tikėjosi būti aukštesnėje pozicijoje, Mantas teigė, jog jam svarbiausias buvo potyris ir geras laikas: „Esu adekvatus žmogus ir suprantu, kas man sekasi, kam turiu talentą, o kam ne. Neturėjau didelių lūkesčių“.

Nors šį kartą porai nepasisekė sužavėti komisijos, tačiau Mantas patvirtino, jog nežada nuleisti rankų ir ketina patirti dar daugiau gerų įspūdžių.

Šaltinis: lnk.lt