„Paslapčių namų“ superfinale vietas užsitikrino Laura ir Šarūnas

Paslapčių namų superfinalistai
Paslapčių namų superfinalistai

Jau netrukus – vasario pradžioje startavusio TV3 realybės šou „Paslapčių namai“ didysis finalas. Ši savaitė – paskutinioji prieš superfinalą, kurioje iš 15 dalyvių liko tik 6 stipriausieji. Paslaptis išsaugojusiųjų dar mažiau – vos 4. Ilgai lauktas finalas, kurio link eita taip sunkiai ir skausmingai, užtikrintas dviem „Paslapčių namų“ varžovams. Kodėl?

24 valandas per parą televizijoje internete „TV3 Play“ ir pirmadieniais–trečiadieniais 19.50 val. per TV3 transliuojamo realybės šou finale tvirtai įsitaisė gražuolė Laura ir Šarūnas. Tai paaiškėjo susumavus dalyvių iškeldinimui įvardintus balsus. „Paslapčių namų“ superfinalą svajojantys pasiekti varžovai šįsyk į balsavimą pažiūrėjo itin atsakingai.

Pamiršę, kad „Paslapčių namuose“ nėra slapto kampelio, kai kurie realybės šou dalyviai spėjo sudaryti slaptas koalicijas. „Dvi poros – akivaizdžiai susitarusios: Gintautas niekada neįvardins Lauros, nes nori su ja būti finale, ir atvirkščiai. Avgustina superfinale norėtų susirungti su Šarūnu, ir atvirkščiai“, – susitarimus išardė Balsas, visą projektą pasisakęs prieš bet kokius sąmokslus.

Nors dviem „Paslapčių namų“ dalyviams superfinalas garantuotas, kitiems dar reikės pasijaudinti. Jau šį šeštadienį savaitės finale savo jėgas išbandys keturi projekto dalyviai: Valdas, Gintautas, Avgustina ir Karolina. Bene vienintelis Gintautas, iki šiol keturis kartus varžovus užtikrintai sutriuškinęs savaitės finaluose, jaučiasi ramus.

Kas paliks „Paslapčių namus“, iki superfinalo likus vos vienam žingsniui? Kokiõs per 11 savaičių dar nepanaudotos, o gal atvirkščiai – patikrintos ir garantuotos, taktikos imsis konkurentai? Užuominų lietus, nauji paslapčių spėjimai ir provokacijos – jau šiandien, trečiadienį, gegužės 15-ąją, 19.50 val. tik per TV3!

„Paslapčių namai“ – pirmadieniais–trečiadieniais 19.50 val., savaitės finalai – šeštadieniais 19.50 val. tiesiogiai tik per TV3! Realybės šou transliacija 24/7 tik televizijoje internete „TV3 Play“. Karščiausios naujienos radijo eteryje – tik per „Power Hit Radio“.

„Paslapčių namai“ – pirmadieniais–trečiadieniais 19.50 val. tik per TV3!

Šaltinis: tv3.lt