Penktadienį – išbandymai V. Stroliai ir D. Rasimovičiūtei

Viasat Sočis

Sočio olimpinėse žaidynėse penktadienį jėgas išmėgins jėgas du Lietuvos sportininkai – slidininkas Vytautas Strolia ir biatlonininkė Diana Rasimovičiūtė.

V. Strolia startuos 15 kilometrų distancijoje klasikiniu stiliumi, o D. Rasimovičiūtė – 15 km asmeninėse lenktynėse. „Viasat Sport Baltic“ kanalas slidinėjimo varžybas tiesiogiai pradės rodyti apie 12.30 val., o biatlono – apie 17.00 val.

Olimpiadoje Vytautas skiatlono rungtyje liko tik 67-tas tarp 68-ių startavusių sportininkų. Lietuviui geriau sekėsi sprinto varžybose, kuriose jis užėmė 70 vietą (dalyvavo 86 slidininkai). 15 km trasoje V. Strolia turėtų aplenkti būrį atletų, nes šioje rungtyje jėgas išmėgins ir tokių šalių, kaip Peru, Dominika, Bermudai, Nepalas, Indija, atstovai.

D. Rasimovičiūtei olimpinės žaidynės klostosi nekaip. Ji sprinte buvo 51-a, o persekiojimo lenktynėse užėmė 43 vietą. 2006 metų Turino olimpiadoje Lietuvos biatlonininkė šiose rungtyse užėmė atitinkamai 18 ir 21 vietas.

Optimizmo prieš asmenines lenktynes suteikia tai, kad Diana tokiose varžybose solidžiai pasirodė šią žiemą pasaulio taurės etape Estersunde. Tada ji buvo 19-ta.

Šaltinis: viasatsport.lt