Prieš „Paslapčių namų“ savaitės finalą – netikėtas Balso sprendimas

Paskutinis savaitės finalas
Paskutinis savaitės finalas

Į dvylika savaičių truksiantį TV3 realybės šou „Paslapčių namai“ pakviesti dalyviai ir žiūrovai jau rytoj, šeštadienį, sulauks paskutinio savaitės finalo. Telikus vos vienam žingsniui iki projekto superfinalo, čia susikaus paslaptingojo namo gyventojai: Valdas, Gintautas, Karolina ir Avgustina. Tiesa, viskas nebus taip paprasta: nei žiūrovai, nei dalyviai nenutuokia, koks šįkart bus „Paslapčių namų“ dievo – Balso verdiktas ne tik įvardinant iškeldinamąjį, bet ir kiek jų bus iškeldinta.

Griežtas, bet teisingas, nenuspėjamas ir paslaptingas, „Paslapčių namų“ šeimininkas Balsas paskutiniam savaitės finalui paruošė pribloškiančią staigmeną, kuri šįkart bus atskleista tarsi pro rakto skylutę vienuolika savaičių dalyvius stebėjusiems žiūrovams. „Šį šeštadienį iš „Paslapčių namų“ bus iškeldinti du dalyviai“, – netikėtą žinią privačiame interviu pranešė Balsas. Taigi „Paslapčių namų“ superfinale, kuriame jau patogiai įsitaisė Laura ir Šarūnas, susikaus net keturi gyventojai.

Jau rytoj, šeštadienį, Balsas TV3 ir TV3 Play žiūrovams leis pasijusti tikrais „Paslapčių namų“ dalyviais, kai kiekviena taisyklė, užduotis ar misija turės papildomų sąlygų. „Taip pat šį šeštadienį „Paslapčių namus“ paliks… mažiausiai balsų surinkęs vaikinas ir mažiausiai balsų surinkusi mergina“, – pribloškiantį sprendimą pristato visagalis namų šeimininkas Balsas.

Šį šeštadienį besikaunantis ketvertas – spalvingas. Karolina – turtingiausia namo gyventoja, iki šiol išsaugojusi savo paslaptį, kovos prieš Avgustiną, kurios paslaptis jau atskleista ir visi pinigai atimti. Iškeldinamųjų sąrašo „veteranas“ Gintautas – taip pat neturintis nei paslapties, nei pinigų, kovos prieš vis dar paslaptį saugantį Valdą, iš kolegų nesėkmingų spėjimų sukaupusį nemažą pinigų sumą.

Kam per vienuolika savaičių pavyko pavergti visa sprendžiančių žiūrovų simpatijas? Kuriems dviem iš tokį ilgą realybės šou kelią nuėjusiųjų teks užverti „Paslapčių namų“ duris? Netikėtos Balso taisyklės ir galutinis žiūrovų verdiktas bus paskelbtas jau rytoj, šeštadienį, paskutiniame savaitės finale, kuris prasidės 19.00 val. ir bus rodomas tiesiogiai per TV3 ir tiesiogiai per TV3 Play.

Tiesioginę projekto transliaciją galima stebėti 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę televizijoje internete – TV3 Play. Karščiausios naujienos radijo eteryje – tik per „Power Hit Radio“.

„Paslapčių namai“ – pirmadieniais−trečiadieniais 19.50 val. per TV3 ir visą parą per TV3 Play!

Šaltinis: tv3.lt