„Prieš srovę“ vedėja A. Kudabienė liejo prakaitą karatė treniruotėje

A. Kudabienė
A. Kudabienė

„Prieš srovę“ vedėja A.  Kudabienė liejo prakaitą karatė treniruotėje

„Artėjant naujajam TV3 sezonui bus naudinga pasisemti energijos ir ištvermės“, – šįvakar 19.50 val. tars kultinės publicistikos laidos „Prieš srovę“ vedėja Audrė Kudabienė, drąsiai priimdama vasaros projekto „Žiūrėk! Geras!“ kūrėjų iššūkį dalyvauti kiokušin karatė treniruotėje.

„Laikykitės, vaikinai, moterys ateina“, – sušuks žinoma moteris, atėjusi į Margaritos Čiuplytės, planetos kiokušin karatė čempionės, vadovaujamą moterų treniruotę. „Man visuomet atrodė, kad kovos menai – itin vyriškas sportas, tačiau Margarita tokia graži ir moteriška, o jos pasiekimai tikrai įspūdingi“, – naująja trenere žavėsis A. Kudabienė.

Treniruotė prasidės kimono rišimo pamoka. „Tamsūs marškinėliai po kimono – netinkami. Visi rūbai turi būti balti, nes tai – kuklumas, lygybė. Mus skiria tik mūsų pasiekimai – diržo spalva“, –laidos herojei aiškins trenerė.

A. Kudabienė su TV3 žiūrovais sužinos ir egzotiškai skambančių japoniškų terminų reikšmes. Svarbiausias kiokušin karatė žodis yra „os“, naudojamas pasisveikinant ir atsisveikinant, atsakant treneriui. Per treniruotę net skaičiuojama japoniškai. „Mokydamasis karatė meno nušauni du zuikius – ir kūną lavini, ir japonų kalbos pramoksti“, – džiaugsis laidos „Prieš srovę“ vedėja.

„Labai pavargau ir sušilau“, – šypsosis Audrė treniruotei dar neįpusėjus. „Taip ir turi būti, nes čia – jėgos ir ištvermės sportas. Nuolat dirba raumenys, širdis. Tačiau norint nugalėti priešą, reikia dirbti ir galva“, – mokys trenerė.

Pasaulio čempionė parodys A. Kudabienei jautrias ir gyvybei pavojingas žmogaus kūno vietas. „Nuo užpuolikų gatvėje galima gintis smūgiais kojomis ir rankomis. Po to greitas bėgimas namo irgi labai padeda“, – juokaus trenerė.

Ar pavyks A. Kudabienei padaryti nors vieną atsispaudimą krumpliais? Kokių kovos veiksmų išmoks žinoma moteris? Žvaigždžių nuotykiai ir linksmiausi namų vaizdeliai – jau šį ketvirtadienį, 19.50 val. TV3 laidoje „Žiūrėk! Geras!“ su Džiugu Siaurusaičiu ir Dileta Meškaite.

„Žiūrėk! Geras!“ – pirmadieniais−ketvirtadieniais 19.50 val. tik per TV3!

Šaltinis: tv3.lt