R. Bingelis netikėtai įsiveržė į vestuves

R. Bingelis
R. Bingelis

Humoristas R. Bingelis netikėtai įsiveržė į vestuves Suvalkijoje

„Esu visų piršlių viršaitis, tikrinu, kaip vyksta vestuvės – ar gerai atliekamos apeigos, ar netrūksta šampano, galų gale ar pagal taisykles viskas vyksta“, – jau šį, rugpjūčio 19-osios, vakarą 20.05 val. linksmiausiame TV3 vasaros projekte „Žiūrėk! Geras!“ jaunavedžiams Sandrai ir Arnui aiškins vestuvėse netikėtai išdygęs žinomas humoristas Raimondas Bingelis.

Jaunavedžiai, savo vestuvėse išvydę televizijos kamerų lydimą garsų humoristą, negalėjo patikėti savo akimis. Pakviesti R. Bingelį į savo dieverio vestuves sugalvojo marijampolietė Inesa, laidoje „Žiūrėk! Geras!“ išgirdusi raginimą padaryti savo artimiesiems netikėtą staigmeną. „Žinojau, kad Inesa kažką rezga, bet išvysti R. Bingelį savo vestuvėse tikrai nesitikėjau, – prisipažins nuotaka Sandra. – Esu priblokšta ir labai laiminga.“

„Dažniausiai piršliai man patys atsiunčia ataskaitą raštu arba banderole, bet kadangi pats šešerius metus puoselėjau Sandros su Arnu draugystę, naktimis žvakę laikiau, tai nusprendžiau viską patikrinti asmeniškai“, – kvatodamas vestuvininkams aiškins humoro jausmo nestokojantis R. Bingelis.

„Meilė – tai kai apsiprausinėji dažniau negu prausiesi. Leiskite palinkėti, kad tas jūsų bendro gyvenimo vieškelis kuo daugiau dulkėtų“, – jauniesiems ir jų svitai, dėkojantiems už puikią pramogą, atsisveikindamas linkės humoro meistras.

Žvaigždžių nuotykiai ir linksmiausi namų vaizdeliai – jau šį pirmadienį 20.05 val. TV3 laidoje „Žiūrėk! Geras!“

„Žiūrėk! Geras!“ – pirmadieniais−ketvirtadieniais 19.50 val. tik per TV3!

Šaltinis: tv3.lt