R. Rudokas moterims: „Tegul jūsų norai išsipildo, tada ir vyrai bus laimingesni“

Moterys meluoja geriau
Moterys meluoja geriau

Per Šv. Kalėdas žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje žiūrovus džiuginęs specialus projektas „Moterys meluoja geriau. Klubas“ sugrįš rytoj, Naujųjų metų išvakarėse, gruodžio 31-ąją, 23.05 val. Dar šmaikštesnio humoro užtaisą ruošia penkios žavingos serialo aktorės su Ramūnu Rudoku priešakyje.

Šventinę nuotaiką skleis visų gerai pažįstamos „Moterys meluoja geriau“ veikėjos, kurias vaidina Agnė Šataitė, Vitalija Mockevičiūtė, Aušra Štukytė, Lina Rastokaitė, Inga Norkutė-Žvinienė, Natalija Janičkina ir Karina Stungytė. Jos žavingai diskutuos apie šiųmečius įvykius, skleis moterų kerus, aptarinės gerbėjus ir serialo aktualijas.

Naujametėje laidoje nestigs ir šventinių palinkėjimų. Vieną tokių virtuoziškai supins A. Štukytė ir V. Mockevičiūtė: „Linkiu moterims visuomet atsibusti šalia mylimų vyrų, – pradės mintį Aušra, o ją su humoru pabaigs Vilija. – Ir kad jie visada žinotų jūsų vardą.“

Malonūs palinkėjimai žiūrovams skries ir iš „Moterys meluoja geriau. Klubas“ šventiškai nusiteikusio vedėjo R. Rudoko lūpų. Kaip tikras moterų jausmų žinovas aktorius visoms dailiosios lyties atstovėms skirs taikliausią palinkėjimą: „Ko aš galiu palinkėti? Lai pildosi jūsų, moterys, norai! Tada ir mes, vyrai, būsime laimingi!“

Iš koto verčiančios moterų išpažintys ir aidintis juokas – rytoj, paskutinę šių metų dieną, gruodžio 31-ąją, 23.05 per žiūrimiausią televiziją – TV3!

„Moterys meluoja geriau. Klubas“ – gruodžio 31-ąją 23.05 val. per TV3!

Šaltinis: tv3.lt