Radži: „Į bažnyčią einu nusiraminti“

Radži
Radži

„Nuo mažumės iki pat dabar kiekvienais metais prieš Kūčias su globėja aplankydavome bažnyčią. Ten yra laiko pagalvoti apie tai, kad mano gyvenime viskas gerai. Jeigu ir nelabai gerai, tai vis tiek nusiraminu. O po to gyvenimas eina toliau ir darau tai, ką reikia“, – TV3 laidos „Gyvenimas yra gražus“ žiūrovams šį, pirmadienio, vakarą 20.00 val. pasakos dainininkas Radži Aleksandrovičius.

Tiesa, šiemet dainininko šventės buvo kitokios, kaip pats sako – labai vienišos. Kūčias ir Kalėdas žinomas vyras praleido Londone, kur turėjo koncertuoti. Sėdėdamas viešbutyje 26-erių vaikinas daug kartų telefonu kalbėjo su artimaisiais, susirinkusiais prie švenčių stalo, – su globėja Vida Minevičiene, krikšto tėvu Sauliumi ir kitais.

Radži neslepia, kad turėjo laiko ir pagalvoti apie tai, kas jo gyvenime svarbu, mintimis sugrįžti į didžiąsias metų šventes vaikų globos namuose ir prisiminti žmones, vienaip ar kitaip paveikusius jo gyvenimą.

„Daugiausia, žinoma, galvoju apie globėją Vidą. Bet meluočiau sakydamas, kad neprisimenu ir biologinės motinos. Tik va ar ji nors akimirką apie mane pagalvoja?“ – šįvakar retoriškai klaus Radži.

Nors Kalėdos – susitaikymo metas, savo brolio, kitos šeimos įvaikinto biologinės motinos sūnaus, dainininkas ieškoti neketina. Kodėl Radži nesiveržia susitikti su broliu? Ko jis laukia? Atsakymai – jau šįvakar 20.00 val. gyvenimo būdo žurnale „Gyvenimas yra gražus“ per žiūrimiausią televiziją – TV3.

„Gyvenimas yra gražus“ – pirmadieniais 20.00 val. per TV3!

Šaltinis: tv3.lt