Radži laidoje „Valanda su Rūta“: „Moters išvaizdoje man svarbiausia krūtinė“

Radži
Radži

Sakoma, kad dėl skonio nesiginčijama, o štai dėl grožio vyksta dideli karai. Nors tai, kas yra gražu, skonio reikalas. Taigi kur riba tarp grožio ir beprotybės? Kodėl moterys ištisas dienas leidžia sporto salėse ar grožio salonuose? Dėl ko visa tai? Dažnai sakoma, kad viskas tik dėl vyrų, tačiau ką jie mano apie moterų pastangas?

Šį ketvirtadienio vakarą 19 val. 30 min. LNK laidos „Valanda su Rūta“ studijoje keturi garsiausi Lietuvos viengungiai – dainininkai Radži Aleksandrovičius ir Mindaugas Mickevičius-Mino, laidų vedėjas Jogaila Morkūnas ir kulinarijos guru Liutauras Čeprackas kaip niekada atvirai prabils apie mylėtas bei vis dar laukiamas moteris.

„Moters išvaizdoje man svarbiausia – krūtinė. Ir visai nesvarbu, natūrali j ar silikoninė“, – atvirai rėš Radži, pamatęs silikoniniais implantais save pasitobulinusią bikini fitneso atstovę Renatą Kovtun ir „Naujos pupytės“ narę Vitą Jakutienę. Tiesa, dainininkas liks sužavėtas ir pilvo šokėjos Renatos Palionis riebaliukais ant pilvo.

O štai svajonių jaunikiu tituluojamas verslininkas ir televizijos laidų vedėjas Jogaila Morkūnas prisipažins, kad į savo meilės guolį jis pasikviestų tik protingą ir išsilavinusią moterį. Be to, vyras turi idealios moters savybių sąrašą, kuriuo kruopščiai vadovaujasi ieškodamas antrosios pusės. Viena laidos viešnia seksuali Lietuvos bikini fitneso čempionė taip sužavės Jogailą, kad šis neteks amo. Tačiau ar apakintas merginos grožio, Jogaila vis dar vadovausis savo moters savybių sąrašu?

Kita laidos dalyvė, 51 metų pasaulio kultūrizmo čempionė Elena Stasiukynienė viengungiams pademonstruos savo įspūdingą kūną: „Yra labai daug vyrų, kuriems patinka tokios kaip aš – raumeningos, stiprios ir nepriklausomos“. Elena prisipažins, kad sportuoti ir auginti raumenis ji pradėjo neapsikentusi išgerti mėgusio sutuoktinio smurto.

Kuri moteris keturiems viengungiams paliks didžiausią įspūdį? Kurią jie ryšis pakviesti į pasimatymą? Ir vis dėlto, ką vyrai mano apie moterų apvalumus, liekną kūną, priaugintus nagus ar silikoninius implantus? Kas jiems iš tiesų patinka? Atsakymai jau šį ketvirtadienio vakarą 19 val. 30 min. diskusijų laidoje „Valanda su Rūta“ per LNK.

Šaltinis: lnk.lt