Ramūnas Rudokas savo facebooko antrininką kviečia į bokso ringą!

Žvaigždutės
Žvaigždutės

Šiomis dienomis populiarus aktorius Ramūnas Rudokas – baisiausiai įširdęs. Neseniai vyras išgirdo, kad jo vardu, šlove bei įtaka naudojasi kitas žmogus! Internete neršia kažkoks apsimetėlis! „Žmonės gerieji, aš neturiu “feisbuko” profilio, niekada neturėjau ir niekada neturėsiu. Man neįdomus toks socialinis bendravimas”, – pirmadienio vakarą 20.30 val. BTV laidai “Žvaigždutės” piktinsis R.Rudokas.

Ramūnas tikina, kad jis – jokiais feisbukais nesinaudoja, nieko “nelaikina”, nebaksnoja, netapšnoja ir nekomentuoja! Ir asmeninių nuotraukų nekelia! Ir giminėms sveikinimų nerašinėja! Tačiau internete Rudokas vis dėl to yra. Ir net ne vienas. “Feisbuke” galima rasti ir susidraugauti net su aštuoniais Ramūnais Rudokais! “Be abejonės turiu daug pažįstamų, kurie sėkmingai bendrauja su manimi minėtuose profiliuose. Jie pakankamai tobulai sukurti – yra mano nutraukų, kurios nuolat atnaujinamos. Ten bendraujama su mano draugais, prodiuseriais. Tik vienintelio dalyko tas žmogus, kuris sukūrė mano profilį, neatlieka. Jis neateina į pasimatymus, kai yra kviečiamas”, – pasakos R. Rudokas.

Ramūnas nusiteikęs labai rimtai susidoroti su apsimetėliu ir viešai kviečia jį į bokso ringą! Išsamus tyrimas apie tai, kas apsimetinėja Ramūnu Rudoku “feisbuke”, jau pirmadienio vakarą 20.30 val. laidoje “Žvaigždutės” tik per BTV.

Šaltinis: btv.lt