Receptas ramiam vaiko miegui

L. Imbrasienė
L. Imbrasienė

„Padėkime augti“ laidoje – receptas ramiam vaiko miegui

Kas geriau vaikui: miegoti savo ar bendroje tėvų lovoje? Diskusija šia tema iššaukia nemažai prieštaringų nuomonių. Deja, specialistai nesiryžta išimtinai palaikyti nė vienos iš jų. Jei tėvams patogu miegoti kartu su mažyliu, tebūnie, tačiau sulaukęs dvejų trijų metų, jis turėtų keliauti į savo lovą.

Dauguma mamų sutinka, kad savo lovą vaikui būtina turėti nuo pat gimimo. „Be abejo, taip yra higieniškiau, patogiau ir svarbiausia saugiau“,- tvirtina specialistai LNK laidoje „Padėkime augti“ šeštadienį 9.30 val.
„Padėkime augti“ laidoje šį šeštadienį bus kalbama apie vaiko migdymą, lovelės ir čiužinio pasirinkimą, jų privalumus ir galimus trūkumus. Tradiciškai eksperimento būdu žiūrovai galės įsitikinti skirtinga čiužinių kokybe. Mamų pageidavimu, bus tikrinamas jų oro pralaidumas.

Artėjant peršalimo ligų sezonui ne viena mama įvairiais būdais stengiasi stiprinti mažylių imunitetą. Šeimos gydytojas šį kartą tėvams pasakos apie vaiko grūdinimą ir vitaminų, geležies bei kalcio naudą organizmui.
Žiūrovai išgirs patarimus, kaip nepasimesti tuomet, kai mažylį užklumpa Roto ir Noro virusams būdingi pilvo skausmai, viduriavimas, vėmimas. Tai simptomai, kuriuos pažįsta daugelis vaikus auginančių tėvų, tačiau jie vis tiek namuose dažnai sukelia paniką. Atsakymus į klausimus, kada su liga kovoti namuose, o kada vykti į gydymo įstaigą išgirsite jau šį šeštadienį.

Šaltinis: lnk.lt