„Romeo ir Džiuljeta“ dalyvė: „Kai esu su SEL – kaifuoju!“

S. Pankūnaitė
S. Pankūnaitė

TV3 premjeros „Romeo ir Džiuljeta“ dalyvė: „Kai esu su SEL – kaifuoju!“

Jau šeštadienį, rugsėjo 21-ąją, 19.00 val. TV3 eteryje – muzikinio šou „Romeo ir Džiuljeta“ premjera. Jos nekantriai laukia 16 dalyvių, tarp jų – ir balsinga gražuolė Silvija Pankūnaitė iš kultinės grupės SEL lyderiui artimos aplinkos. Egidijus Dragūnas šiai merginai nestokoja komplimentų, o jos pasirodymo laukia ramia širdimi.

Kiekviena mergina, besižavinti muzikos dievuku E. Dragūnu, dabar norėtų apsikeisti su Silvija. Juk apie ją kalbėdamas kultinės grupės SEL lyderis renka gražiausius žodžius, palaiko jos ryžtą dalyvauti ambicingame šou „Romeo ir Džiuljeta“ ir neabejoja jos sėkme.

„Man Silvijai nereikia nieko linkėti, ji pati – labai stipri, puiki. Man nereikia būti jai nei tėčiu, nei mama“, – sako E. Dragūnas, jaunąją kolegę pripažįstantis tikrąja SEL šeimos nare.

S. Pankūnaitė ir E. Dragūnas pažįstami jau 4 metus. Ji – pritariančioji SEL vokalistė. „Mūsų santykiai labai geri. Dainuodama su SEL esu atsipalaidavusi, nejaučiu scenos baimės. Atvirkščiai – jaučiuosi kaip žuvis vandenyje, kaifuoju“, – sako Silvija.

Įspūdingiausias jos pasirodymas kartu su SEL – „Grand Show“, vasarą subūręs tūkstančius grupės gerbėjų. Jauna ir talentinga mergina mėgaujasi tokio dydžio auditorijomis, tačiau pagalvojusi apie tai, kad jau šeštadienį TV3 eteryje startuojančiame projekte „Romeo ir Džiuljeta“ stos prieš visą Lietuvą, ima drovėtis: „Kadangi šįkart scenoje būsiu viena, atsakomybė teks man vienai, todėl ir bijau labiau, bet malonumas dainuoti nuo to nemažėja.“

Ar Silvijai pasiseks nugalėti jaudulį ir pavergti šou komisiją, kurios pirmininkas – garsiojoje Kęstučio Antanėlio roko operoje „Meilė ir mirtis Veronoje“ patį Romeo vaidinęs Kostas Smoriginas? Ir ar tikrai šio negailestingai profesionalaus šou dalyviai ims kristi jau pačioje pirmoje laidoje? Visi atsakymai – šeštadenį, 19.00 val. tik per TV3!

Premjera „Romeo ir Džiuljeta“ – jau šį šeštadienį 19.00 val. tik per TV3!

Šaltinis: tv3.lt