„Romeo ir Džiuljeta“: naujienos

J. Čepulis
J. Čepulis

„Romeo ir Džiuljeta“: A. Mamontovo sekta, A. Orlovos dvynė ir režisieriaus iššūkis vedėjai

Geros nuotaikos, profesionalumo ir netikėtumų pilnas TV3 muzikos šou „Romeo ir Džiuljeta“ pastarąjį filmavimą visko pažėrė su kaupu. Merginų numylėtinis Martynas Kavaliauskas pasirodė esąs dainininkės Alinos Orlovos brolis dvynys, rokeris Jonas Čepulis atidarė Andriaus Mamontovo bažnyčią, o Vilija Matačiūnaitė buvo pakviesta į kovą dėl Džiuljetos vaidmens.

Jau rytoj, šeštadienį, 19.00 val. TV3 projekto „Romeo ir Džiuljeta“ dalyviai linksmins žiūrovus originaliais komedijos ir parodijos numeriais. Laidos filmavime tikru akibrokštu tapo M. Kavaliausko pasirodymas. Jis pasipuošė ugninių plaukų peruku, pilka menininkės suknele ir sėdęs prie pianino visus panardino į A.Orlovos pasaulį.

„Martynai, tu mane džiugini. Pamačiau normalų vaikinuką. Tu labai tiksliai „nukabinai“ gerai žinomą dainininkę“, – po pasirodymo švytėjo komisijos pirmininkas Kostas Smoriginas.

Operos solistės Kristinos Zmailaitės teigimu, M. Kavaliauskas įrodė esąs ne tik „latino berniukas su tais gražiais dantukais“, o ir etiketo bei kostiumo žinovas. Rašytojas Giedrius Drukteinis atkreipė dėmesį, kad gana ryškus Martyno grimas ne visiškai atitiko A. Orlovos strazdanotą natūralumą.

Kodėl komedijos vakarą Martynas pasirinko melancholiškosios A. Orlovos vaidmenį? „Norėjau perteikti lietuviškos scenos perdėtą skausmą“, – užkulisiuose šypsodamasis paaiškino jis.

Jonas Čepulis tuo metu žingsniavo lyg pastorius prieš pamokslą – sunertomis rankomis, murmėdamas po nosimi. „Aš esu Andriaus Mamontovo bažnyčios vedėjas. Ruošiuosi atlikti grupės „Sportas“ kitados sukurtą „Odę Mamontovui“ – vieninteliam tikram muzikantui Lietuvoje. Jis nusipelnė atskiros sektos. Atėjau laikyti mišių, skatinsiu liaudį dar labiau priartėti prie Andriaus ir dar dosniau jam aukoti“, – kalbėjo J. Čepulis, pasipuošęs specialiai sukurtu šaliku su kultinės grupės „Foje“ logotipu.

Projekto vedėja V. Matačiūnaitė naktį po filmavimo vargu ar sudėjo bluostą. Laidos įrašo metu scenoje pasirodęs atgimstančios roko operos „Romeo ir Džiuljeta“ režisierius Kęstutis Jakštas jai surengė trumpą perklausą. Emocingas Vilijos ekspromtas režisierių įtikino – jis tiesiai šviesiai liepė dainininkei prisijungti prie projekto dalyvių ir lygiomis teisėmis su jais kovoti dėl Džiuljetos vaidmens. Ar Vilija sutiks tapti ne tik šou vedėja, bet ir dalyve? Ar Jono bažnyčia parklupdys ant kelių komisiją, ir kaip M. Kavaliausko virsmą moterimi priims „aukštakulnių specialistas“ Dominykas Kubilius? Visa tai – įtraukiančiame muzikiniame šou „Romeo ir Džiuljeta“ jau šį šeštadienį, spalio 12-ąją, 19.00 val. per TV3.

„Romeo ir Džiuljeta“ – šeštadieniais 19.00 val. per TV3!

Šaltinis: tv3.lt