Rusijos kino žvaigždynas 2013-uosius palydės šventinėje komedijoje „Eglutės 2“

Eglutės 2
Eglutės 2

Paskutinė šių metų diena žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje bus įspūdinga ne tik dėl šventinio karnavalo „Ir Arkliui aišku!“, naujamečių fejerverkų tiesiogiai iš Vilniaus Katedros aikštės ir grandiozinio SEL šou. Šiandien puiki žinia laukia rusiškų komedijų gerbėjų – žiūrovų numylėtas filmas „Eglutės 2“ (Yolki 2), kurį tiesiog privaloma pamatyti prieš einant į trečios dalies premjerą Lietuvos kino teatruose. 

Pamenate Majų kalendoriaus pranašystes 2011-aisiais? „Jei tikėtume Majų kalendoriumi, gal tai – paskutinė naujametinė komedija žmonijos gyvenime?“ – tada juokavo ne tik Rusijoje, bet ir visame pasaulyje žinomas kino režisierius Timuras Bekmambetovas, šventinės komedijos „Eglutės 2“autorius. Žiūrimiausios televizijos TV3 žiūrovai jau šiandien 16.20 val. mėgausis iš tragikomiškų kino novelių girliandos, apjuosiančios didžiuosius pasaulio miestus, sudėliota girlianda, kviečiančia palydėti 2013-uosius ir ruoštis Naujųjų metų sutikimui.

Prodiuserių studija „Bazelevs“, sukūrusi ir pirmąją filmo dalį „Eglutės“, antrojoje komedijoje išplėtė veiksmo platumas iki Londono, Niujorko ir net Tel Avivo, supindama neįtikėtinai tikroviškas istorijas su pasakiškais išgalvojimais. Šią šventinių istorijų mišrainę kartu kūrė visas Rusijos kino, televizijos, teatro ir muzikos žvaigždynas.

Ką daryti, kai neįtelpate į savo mėgstamiausią suknelę, o iki Naujųjų sutikimo lieka tik valanda? TV3 šventinės juostos herojė nė nemirktelėjusi nuspręs: „Reikia radikaliai suliesėti!“ Tuo tarpu maža mergaitė, Kalėdų Senelio prašanti, kad nematytas jos tėtis pagaliau sugrįžtų namo, šią gruodžio 31-ąją ant durų slenksčio išvys… patį Kalėdų Senelį.

„Eglutės 2“ nepagailės ir ekstremalių išbandymų. Kam čiuožinėti rogutėmis, jei galima tiesiog sėsti į… vonią ir skrieti apšerkšnijusiomis miesto gatvėmis? Čia pat rutuliosis iš šekspyriška meilės istorija, o atsakymų į esminius klausimus nerandantis verslininkas savo liūdesį skandins taurelėje…

Sukurti septynioms itin skirtingoms, juokingai graudžioms TV3 šventinio filmo istorijoms prireikė 46 aktorių, 218 eglučių, 200 kilogramų sniego, 3 kilogramų gipso, 12 kilogramų kalėdinių žaisliukų, 5 stiklainių žaliųjų žirnelių, vieno „Raudonojo drakono“ kostiumo, vieno laiško, 14 kilogramų baltosios mišrainės, 20 kilogramų mandarinų, vienos vonios ir, žinoma, svarbiausių ingredientų – meilės, vilties, juoko ir… laikrodžio, mušančio vidurnaktį.

Žinomi Rusijos komikai Ivanas Urgantas ir Sergejus Svetlakovas, gražuolė Vera Brežneva, aktorės Kristinos Orbakaitės vyriausias sūnus Nikita Presniakovas ir kiti talentingos komandos nariai pasistengė iš peties, todėl TV3 žiūrovai, stebėdami juostą „Eglutės 2“, 2013-uosius palydės su puikia nuotaika ir šmaikščiu kino seansu.

„Eglutės 2“ – gruodžio 31-ąją 16.20 val. tik per TV3!

Šaltinis: tv3.lt