S. Bezrukovo jubiliejaus šventinis savaitgalis

13345869021
13345869021

ŠVENTINIS SAVAITGALIS, SKIRTAS SERGEJAUS BEZRUKOVO JUBILIEJUI PAMINĖTI, IR SPALIO MĖNESIO PREMJEROS PER „TV1000 RUSSKOJE KINO“

Šį mėnesį Sergejui Bezrukovui sukanka keturiasdešimt, ir šia proga kviečiame žiūrėti daugelį apdovanojimų pelniusius filmus, kuriuose atsiskleidžia įvairiapusis šio kino virtuozo talentas. Išvysite epinę dramą „Admirolas“, biografinę dramą „Visocki, ačiū, kad gyvas“, romantinę dramą apie karą „Mačas“ ir kitus šį aktorių išgarsinusius filmus!

Vis ilgėjančiais rudens vakarais, kai verkia dangus ir nesinori kišti nosies į liūdną gatvę, įsijunkite mūsų kanalą ir meilės šiluma užtvindys Jūsų širdis, o veidus lyg saulės šviesa nutvieks šypsena. Pirmiausia pažiūrėkite pasakojimą „Atominis Ivanas“. Tai pavasario gaiva dvelkianti subtilios meilės, pražydusios atominėje elektrinėje, istorija. Meile alsuos ir kitas filmas ‒ fantastinė drama „Patelė“. Ši istorija primins pasaką apie „Gražuolę ir pabaisą“. Filme meilės kančios draskys sniego žmogaus širdį. Kam jis ryšis ir ar atsakys gražuolė į jo jausmus?

Juokas šildo nė kiek ne prasčiau negu puodelis karštos arbatos darganotą rudens vakarą! Tad kviečiame į šmaikščių pokštų ir nuotykių kupiną pionierių vasaros stovyklą! Nepraleiskite progos pamatyti smagią nuotykių komediją „Sugriežtinto režimo atostogos“, kurioje į pionierių stovyklą netikėtai užklysta du kalėjimo bėgliai. Juoko niekada nebus per daug, todėl nepraleiskite puikios galimybės išvysti ir nepakartojamą pjesės „Radijo diena“ ekranizaciją! Užtikriname, kad išties bus linksma ir įdomu stebėti, kaip radijo stoties darbuotojų komanda lyg šiaudo griebiasi vietinės reikšmės įvykio, nutikusio vandenyne, kurį išpučia iki pasaulinio masto katastrofos. Be to, šiame filme pagrindinius vaidmenis atlieka talentingieji „Kvartet I“ aktoriai komikai.

Galiausiai kviečiame į paslaptingą ir pavojų kupiną kelionę mokslinės fantastikos trileryje „Tamsus pasaulis“. Studentų grupelė išvyksta į ekspediciją po Rusijos tolimojoje šiaurėje glūdinčius ir visų užmirštus kaimelius. Kokie iššūkiai laukia atkaklių jaunuolių?

Radijo diena
Komedija
Nedidelis laivas, kuriuo į Japoniją keliauja Rusijos cirko trupė, netikėtai priverstas sustoti vandenyno platybėse, nes pristinga kuro. Kita siužeto linija ‒ radijo stotis „Kak By Radio“, kurios kūrybinė grupė priversta nedelsiant surasti temą radijo maratonui. Ir štai žinia apie sustojusį laivą jiems tampa gelbėjimosi ratu. Žiūrėkite, kaip herojams seksis pūsti burbulą apie gresiančią pasaulinio masto katastrofą. Filme išvysite populiarias muzikos grupes ir garsius aktorius. FILMAS NOMINUOTAS „GEORGIJAUS“ APDOVANOJIMUI GERIAUSIO RUSŲ FILMO KATEGORIJOJE. Vaidina: Michailas Kozyrevas, Kamilas Larinas, Maksimas Vitorganas, Nonna Grišajeva, Nikolajus Fomenko.
Premjera ‒ spalio 1 d. 20.00

Atominis Ivanas
Romantinė komedija
Filme „Atominis Ivanas“ pasakojama apie jauną ambicingą mokslininką Vanią, kurio genealoginis medis galėtų būti papildytas atomine elektrine. Veiksmas vyksta mažame miestelyje, kurio gyventojų gyvenimas vienaip ar kitaip susijęs su atomine elektrine. Vania taip pat seka senelių pėdomis ir darbuojasi elektrinėje. Tačiau jo širdies darbas neužvaldo. Ji dega meile gražuolei Taniai. Nepraleiskite progos išvysti, koks sprogimas laukia „atominės“ porelės. Tai pirmas kartas, kai filmuota veikiančioje Rusijos atominėje elektrinėje. FILMAS DEŠIMTAJAME KINO DEBIUTŲ FESTIVALYJE „UGNIES DVASIA“ PELNĖ APDOVANOJIMĄ UŽ GERIAUSIĄ KINEMATOGRAFIJĄ IR BUVO APDOVANOTAS RUSIJOS ATVIRAJAME KOMEDIJŲ FESTIVALYJE „ŠYPSOKIS, RUSIJA“. Vaidina: Jevgenija Dmitrijeva, Grigorijus Dobryginas, Marina Golub, Aleksejus Gorbunovas, Aleksejus Kolubkovas.
Premjera ‒ spalio 8 d. 20.00

Sugriežtinto režimo atostogos
Nuotykių komedija
Du nusikaltėliai pabėga iš kalėjimo ir netikėtai atsiduria pionierių vasaros stovykloje. Puiki vietelė slapstytis nuo teisėsaugos? Deja, ne! Stovyklaujantys paaugliai šiems atvykėliams užkurs tikrą pirtį. Filme suplakamas subtilus kokteilis iš scenų, būdingų filmams apie nusikaltėlius ir kalėjimus, bei kuriozinių situacijų, kupinų šmaikščių paauglių pokštų. PELNĖ „GEORGIJAUS“ APDOVANOJIMĄ UŽ GERIAUSIĄ RUSŲ KOMEDIJĄ. Vaidina Sergejus Bezrukovas ir Dmitrijus Djuževas. http://www.kanikuly-film.ru/
Premjera ‒ spalio 15 d. 20.00

Patelė
Komedija
Šioje romantinėje komedijoje-pasakoje pasakojama apie dailutę žurnalistę, kurią taigoje pagrobia sniego žmogus. Filmas dvelkia parodija ir postmodernistinei kūrybai būdingu stiliumi. Čia kartojasi King Kongo istorija. Monstras įsimyli gražuolę, o norintys ją išgelbėti pasirodo esantys tikri niekšai, pavojingesni už patį pagrobėją. FILMAS NOMINUOTAS „AUKSINIAM ERELIUI“. Vaidina: Aleksandras Striženovas, Ekaterina Vilkova, Kristina Babuškina ir Pavelas Derevianko. Scenarijaus autorius ir režisierius Grigorijus Konstantinopolskis.
Premjera ‒ spalio 22 d. 20.00

Tamsus pasaulis
Fantastinis trileris
Studentų grupelė leidžiasi į ekspediciją po Rusijos tolimojoje šiaurėje glūdinčius ir visų užmirštus kaimelius. Viena mistika ir pomirtinio pasaulio paslaptimis susižavėjusi studentė randa senovinį kapą ir pažadina praeities dvasias. Rūstaujančios dvasios suteikia merginai antgamtinių galių. Studentų laukia didžiulis iššūkis susigrumti su nuožmiomis ir galingomis blogio jėgomis. NOMINUOTAS „GEORGIJUI“ GERIAUSIO VEIKSMO FILMO KATEGORIJOJE. Vaidina: Svetlana Ivanova, Ivanas Židkovas ir Elena Panova.
Premjera ‒ spalio 29 d. 20.00

ŠVENTINIS SAVAITGALIS, SKIRTAS SERGEJAUS BEZRUKOVO JUBILIEJUI PAMINĖTI

Nuo penktadienio iki sekmadienio, spalio 18‒20 d., nuo 14.00

Šį mėnesį Sergejui Bezrukovui sukanka keturiasdešimt, ir šia proga kviečiame žiūrėti daugelį apdovanojimų pelniusius filmus, kuriuose atsiskleidžia įvairiapusis šio kino virtuozo talentas!

„Visocki, ačiū, kad gyvas“ ‒ spalio 18 d. 15.30
„Admirolas“ ‒ spalio 18 d. 17.50
„Sugriežtinto režimo atostogos“ – spalio 18 d. 20.00
„Mamos“ ‒ spalio 19 d. 14.00
„Mačas“ ‒ spalio 19 d. 17.50
„Likimo ironija, arba laimingų naujų!“ – spalio 20 d. 18.00
„1812: ulonų baladė“ ‒ spalio 20 d. 20.00

Šaltinis: viasat.lt