Santykių specialistė: „Norite būti laimingos? Į vyrą žiūrėkite kaip į Dievą!“

I. Stasiulytė, Antra
I. Stasiulytė, Antra

„Moterys, nepriekaištaukite savo vyrams, nepastebėkite jų klaidų, tuomet šalia jūsų bus tikras vyras. Norite būti laiminga? Į savo vyrą žiūrėkite kaip į Dievą! Jus paliko vyras? Nesąmonė. Pati žmona jį išmetė, o tada jis išėjo ir iš namų“, – teigia santykių specialistė Antra Poča, kurios paskaitos Lietuvoje ir Latvijoje populiarėja žaibišku greičiu.

Prieš keletą dienų moteris lankėsi Vilniuje ir renginio organizatoriai buvo priversti skubiai ieškoti didesnių patalpų – į seminaro erdves netilpo visi norintys. Lietuvių aktorė Ineta Stasiulytė su latve Antra – senos bičiulės. Pokalbiui apie vyrų ir moterų santykius jos susitiko Vilniuje, o žiūrimiausios televizijos TV3 žiūrovai jau šį, ketvirtadienio, vakarą 20.00 val. laidoje „Kelionė pas šamaną“ išvys intriguojančias susitikimo detales.

„Moteris mano viską daranti dėl vyro, o jis nesistengiąs. Tačiau dažnai ji elgiasi netinkamai – ji elgiasi kaip vyras. Vyras – kaip smuikas, moteris turi išmokti griežti smuiku. Ji negali grodama juo lyg fleita laukti, kol suskambės smuikas. Didžiausia šiuolaikinės moters problema – ji stengiasi užimti vyro poziciją. Palikite jėgą, agresiją, ryžtą vyrams. Leiskite jumis pasirūpinti, ir jums už pastangas bus atlyginta“, – šįvakar žiūrovus mokins paskaitininkė.

Su Antra susitiko ne tik aktorė Ineta Stasiulytė. Kitai laidos herojei – Eglei – 54-eri. Elegantiška moteris atrodo gerokai jaunesnė. Eglė – du kartus išsiskyrusi, jos, kaip ir daugelio Lietuvoje moterų, vyras išėjo pas kitą. Taip atsitiko prieš trylika metų. Jei Eglė nebūtų savo namų miegamajame sutuoktinio užtikusi su šeimos drauge, gal ir šiandien gyventų kartu, tik būtų nuolat apgaudinėjama. Antra Eglei patarė, kaip ji turi elgtis, ką daryti, kad trylikos metų vienatvės etapas baigtųsi ir atsirastų jos vertas vyras.

Kita istorija – apie šiaulietę Virginiją. Trisdešimtmetė įsimylėjo aštuoneriais metais jaunesnį, šis ją atstūmė. „Negaliu nei dirbti, nei rūpintis vaiku, nei ramiai gyventi – negaliu net pagalvoti, kad jis gali turėti kitą, – gyvenimas sustojo, išprotėsiu“, – tokį pagalbos šauksmą išgirdo laidos „Kelionė pas šamaną“ kūrėjai ir kreipėsi pagalbos į aiškiaregę Iriną, kuri prieš keletą savaičių laidoje krepšininko Gintaro Einikio šeimą gelbėjo nuo juodosios magijos. Kuo baigsis moterų susitikimas, žiūrėkite šįvakar 20.00 val. per TV3.

Beje, šio vakaro laida „Kelionė pas šamaną“ neatsitiktinai rodoma šv. Valentino dienos išvakarėse. Jos metu bus rodomos istorijos apie meilę, kuri mūsų gyvenimą gali paversti pragaru arba rojumi. Jas pristatys aktorius Juozas Gaižauskas, kurio balsą žiūrovai girdėjo nuo pat pirmosios laidos, o nuo šiol jis – ir laidos vedėjas, besisveikinsiantis su žiūrovais kiekvieną ketvirtadienio vakarą.

„Kelionė pas šamaną“ – ketvirtadieniais 20.00 val. per žiūrimiausią televiziją TV3!

Šaltinis: tv3.lt