„Saulėlydžio“ mėnuo per „TV 1000“

THE NANNY DIARIES
THE NANNY DIARIES

Jaukūs trečiadienio vakarai ir užburiantis „Saulėlydžio“ mėnuo per „TV 1000“

Vasaros linksmybės tik įsibėgėja, todėl rugpjūčio mėnesį kviečiame žiūrėti pritrenkiančias premjeras. Be to, šis mėnuo bus skirtas ir daugelio kino gerbėjų širdis pavergusiam filmui „ Saulėlydis“. Nepraleiskite puikios progos pamatyti „Išeities kodas“, kuriame Jake’as Gyllenhaalas vaidina kareivį, netikėtai prabudusį nepažįstamojo kūne… Tačiau tai tik pradžia – jo dar laukia kraują stingdančios Čikagos priemiestinio traukinio sprogdintojo paieškos. Šis Didžiosios Britanijos kino ir televizijos meno akademijos apdovanojimą pelniusio Duncano Joneso režisuotas veiksmo trileris prikaustys prie ekrano ir neleis atplėšti akių.

Vasara – puikus metas pramogoms. Tad kviečiame žiūrėti šmaikščią įtampos kupiną komediją „Pašėlę pinigai“. Klasikos lobyną papildžiusios komedijos „Telma ir Luiza“ kūrėjas šį kartą pristatys puikią lengvą komediją apie tris paprastas moteris (Diana Keaton, Keitie Holmes ir Queen Latifan), rezgančias nepaprasto apiplėšimo planą. Ar pavyks šioms drąsuolėms lengvai praturtėti? Ar ką tik užsimezgusiai draugystei nepakiš kojos pinigai?

Gero juoko dozę padovanos ir „Auklės dienoraštis“. Šis filmas sukurtas pagal to paties pavadinimo skaitomiausią knygą. Žavi universiteto absolventė (Scarlett Johansson) įsidarbina aukle turtingoje niujorkiečių šeimoje. Šis smagus filmas leis atsipalaiduoti ir smagiai pasijuokti iš neįtikėtinų merginos nuotykių, kai ji stengsis įtikti šeimynėlei ir patenkinti visas jos užgaidas ir kai jai teks derinti darbą su asmeniniu gyvenimu.

Galiausiai kviečiame žiūrėti prancūzišku stiliumi dvelkiančią romantinę komediją „Širdžių ėdikas“. Joje Romainas Duris įsikūnija į talentingą santykių griovėją, kurį pasamdo turtuolis, žūtbūt trokštantis, kad jo duktė (Vanessa Paradis) neištekėtų už anglų milijonieriaus. Bėda tik ta, kad širdžių ėdikas vestuves turi sugriauti vos per vieną trumputę savaitę…

„Auklės dienoraštis“
Amerikiečių romantinė komedija
Enė Bredok (akt. Scarlett Johansson) ką tik baigė koledžą. Jos motina ją spaudžia susirasti garbingą darbą verslo pasaulyje. Bet Enė įsidarbina aukle turtingoje šeimoje. Ji greitai supranta, kad gyvenimas nėra rožinis ir turtingųjų tarpe, o jos pačios gyvenimas dar labiau susikomplikuoja, kai Enė įsimyli kaimyną.
Vaidina: Scarlett Johansson, Donna Murphy, Laura Linney, Alicia Keys, Georginia Chapman
Premjera – trečiadienį, rugpjūčio 7 d., 19.00 val.

„Pašėlę pinigai“
JAV
Donas ir Bridžet Kardiganai – aukštesniosios vidurinės klasės šeima, kurios komfortabiliam gyvenimui kyla pavojus, kai Donas, metus ieškojęs darbo, atrodo, praranda bet kokią viltį jį rasti. Jų skola siekia jau 300 tūkstančių dolerių. Tai sužinojusi, Bridžet, kuri savo gyvenime beveik nedirbo, nusprendžia, kad jai reikia susirasti bet kokį darbą, kuris leistų jiems gauti kokias nors pajamas. Ji nenoriai įsidarbina prižiūrėtoja Kanzaso Federalinių rezervų banke. Ją iš karto sudomina naikinami seni nusidėvėję pinigai. Bridžet sukuria planą, kaip pavogti šiuos pinigus ir susigrąžinti savo buvusį komfortišką gyvenimą. Atrodo, kad tai bus lengvas darbas, kadangi pinigų vežimėlių užraktai yra visiškai standartiniai. Tačiau jos planą įvykdyti bus neįmanoma, jei Bridžet nepavyks juo sudominti kitų dviejų bendradarbių.
Vaidina: Diana Keaton, Tedas Dansonas, Katie Holmes, Adamas Rothenbergas, Denise Lee.
Premjera – trečiadienį, rugpjūčio 14 d., 19.00 val.

Širdžių ėdikas
Prancūzų romantinė komedija
Aleksas (akt. Romainas Duris) yra patrauklus vyriškis, kuris žino, kaip patraukti moteris – ir iš to uždirbti pinigus. Vyrai, norintys išsiskirti su savo žmonomis ar draugėmis, tačiau neturintys tam pakankamai drąsos, gali nusamdyti Aleksą, kad šis įkalbintų jų partneres su jais išsiskirti. Tai jam nesunku, tačiau kartą jam tenka ypač sudėtinga užduotis. Džuljeta (akt. Vanessa Paradis) ir Džonatanas (akt. Andrew Lincolnas) yra turtingi, patrauklūs ir labai vienas kitą įsimylėję, tačiau kai kas nori nutraukti jų artėjančias vedybas ir nusamdo Aleksą, kad šis apsimestų Džuljetos asmens sargybiniu Monake, kur ji atvyksta prieš keletą dienų iki vedybų. Tačiau, kad ir ką bedarytų Aleksas, jo pastangos yra nesėkmingos ir atrodo, kad Džuljeta turi imunitetą jo kerams; dar blogiau – kuo labiau jis stengiasi, tuo labiau Džuljeta traukia jį patį. Ar jam pavyks įvykdyti šią sunkią misiją?
Vaidina: Vanessa Paradis, Romains Duris, Julie Ferrier, Francois Damiens, Elodie Frenck.
Premjera – trečiadienį, rugpjūčio 21 d., 19.00 val.

„Išeities kodas“
Amerikiečių ir prancūzų mokslinės fantastikos trileris
Kapitonas Kolteris Stivensas pabunda nepažįstamo žmogaus kūne. Jis sužino, kad Čikagoje turi rasti traukinio sprogdintoją. Ši užduotis jam naujovė. Tai vyriausybės eksperimentas, vadinamas „Išeities kodu“. Ši programa leidžia pamatyti paskutines aštuonias kito žmogaus gyvenimo minutes. Pavojus kilęs milijonams Čikagos gyventojų. Kolteris tiria katastrofą tol, kol surenka pakankamai įkalčių, išnarplioja bylą ir užkerta kelią kitai nelaimei.
Vaidina: Jake’as Gyllenhaalas, Michelle Monaghan, Vera Farmiga, Jeffrey’is Wrightas, Michaelas Ardenas
Premjera – trečiadienį, rugpjūčio 28 d., 19.00 val.

Užburiantis „Saulėlydžio“ mėnuo

Nesvarbu, ar priklausote ištikimųjų „Saulėlydžio“ gerbėjų klubui, ar dar ne, – nepraleiskite išskirtinės progos pamatyti pirmuosius tris neįtikėtiną populiarumą pelniusius „Saulėlydžio“ sagos filmus. Juos rodysime rugpjūčio mėnesio sekmadieniais 19.00 val. Šie filmai sukurti pagal garsios amerikiečių rašytojos Stephanie Meyer romanus apie vampyrus. Filme pasakojama romantiška ir pavojinga mirtingosios Belos Svan ir vampyro Edvardo Kaleno meilės istorija.
Rugpūčio 24–25 dienomis galėsite išvysti vieną po kito visus tris filmus ir pasinerti į šiandienos Romeo ir Džuljetos jaudinantį meilės pasaulį. Nekantraujate pamatyti, kas laukia šios beprotiškai įsimylėjusios porelės? Įsijunkite „TV1000 Megahit“ 19.00 val. ir pažiūrėkite ypatingą premjerą – paskutinę „Saulėlydžio“ sagos dalį „Brėkštanti aušra. 2 dalis“.

„Saulėlydis“
Amerikiečių fantastinė drama
Bela Svon visada buvo šiek tiek kitokia nei jos bendraamžės. Ji niekada netroško būti populiaria ir nesivaikė madų. Kai Belos mama antrąkart ištekėjo, mergina pasirinko gyventi su tėčiu mažame, nuolatos lietuje skendinčiame Forkso miestelyje. Bela nesitikėjo, kad jos gyvenimas dėl to labai pasikeis. Tačiau nykiame miestelyje ji sutinka akinančiai žavų vaikiną Edvardą Kuleną ir jį pamilsta…
Vaidina: Robertas Pattinsonas, Kristen Stewart, Taylor Lautner, Anna Kendrick, Billy’is Burke.
Premjera – sekmadienį, rugpjūčio 4 d., 19.00 val.

„Jaunatis“
Amerikiečių fantastinė drama
Antrojoje „Saulėlydžio sagos“ dalyje tęsiama istorija apie mirtingosios ir vampyro meilę. Bela Svon veržte veržiasi į antgamtinį pasaulį, kuriam ji nori priklausyti. Tačiau čia merginai gresia didesnis pavojus nei kada nors anksčiau.
Vaidina: Robertas Pattinsonas, Kristen Stewart, Taylor Lautner, Billy’is Burke, Anna Kendrick, Michaelas Welch.
Premjera – sekmadienį, rugpjūčio 11 d., 19.00 val.

„Užtemimas“
Amerikiečių fantastinė drama
Sietlo gyventojus baugina mįslingos žmogžudystės, o pikta vampyrė toliau siekia keršto. Bela vėl patenka į pavojų. Ji priversta rinktis: meilė Edvardui ar dargystė su Džeikobu. Tačiau jos sprendimas gali įžiebti amžiną karą tarp vampyrų ir vilkolakių.
Vaidina: Robertas Pattinsonas, Kristen Stewart, Taylor Lautner, Xavieras Samuelis, Billy’is Burke, Anna Kendrick, Jacksonsas Rathbone’as.
Premjera – sekmadienį, rugpjūčio 18 d., 19.00 val.

Šaltinis: viasat.lt