Scenos transformacijos, gyvas orkestras ir kaskadiniai triukai

M. Stasiulis, V. Matačiūnaitė
M. Stasiulis, V. Matačiūnaitė

Šou „Romeo ir Džiuljeta“: scenos transformacijos, gyvas orkestras ir kaskadiniai triukai

Jau šį šeštadienį, rugsėjo 21-ąją, 19.00 val. TV3 eteryje startuos originalusis muzikinis šou „Romeo ir Džiuljeta“, kurio dalyviai susirungs dėl pagrindinių Romeo ir Džiuljetos vaidmenų modernaus pastatymo roko operoje. Projekto kūrėjai – prodiuserių kompanijos „Videometra“ ir „TymDrym“ intriguoja: laukia ne tik efektingi šou dalyvių pasirodymai, bet ir dar niekur nematyta, įspūdingai transformuojama scena.

Jau šeštadienį Lietuva išvys tai, apie ką buvo kalbama visą vasarą: TV3 televizijoje atgims roko opera „Romeo ir Džiuljeta“ pagal kultinį kompozitoriaus Kęstučio Antanėlio pastatymą „Meilė ir mirtis Veronoje“. Naujame TV3 muzikiniame projekte susitiks populiariuose televizijos šou išgarsėję dainininkai ir tie, kurių žvaigždės valanda dar tik aušta, bet profesionalumas jau nepalieka abejingų. Debiutinėje laidoje 16 ambicingų jaunų žmonių pradės nuožmią kovą dėl Romeo ir Džiuljetos vaidmenų, rizikuodami jau patį pirmą vakarą kristi iš projekto balkono. Su žiūrovais sveikinsis naujas vedėjų duetas – Vilija Matačiūnaitė ir Mindaugas Stasiulis.

„Tai nėra tik vokalo konkursas. Šiame šou svarbūs aktoriniai gabumai, šokis, plastika, balsas, – sako projekto komisijos narys, muzikos laidų prodiuseris Dominykas Kubilius. – Mes ieškome miuziklo, roko operos žvaigždžių. Kaip sakė komisijos narė Sigutė Stonytė, tai – pats sudėtingiausias sceninis žanras. Artistas turi būti superuniversalus, dėl to mūsų projekto dalyviams labai sunku, jiems tenka ilgai ir kruopščiai ruoštis savo pasirodymams. Tikiuosi, kad surasime tokius artistus, kurie ir šoks, ir dainuos, ir vaidins. Maksimalių rezultatų jau dabar tikiuosi iš 70 procentų šou dalyvių, kiti 30 procentų, esu tikras, mus nustebins projekto eigoje.“

„Romeo ir Džiuljetos“ dalyviai intensyviai dirba ne tik su choreografais, bet ir kaskadininkais, kurie užtikrina saugumą atliekant sudėtingus triukus. „Projekto scena – nenukopijuota, originaliai sugalvota. Ji juda pagal dainos nuotaiką, keičia formas, spalvas, aukštį. Gali pakelti dalyvį net iki 7 metrų – tą per pirmąjį filmavimą jau išbandė Jonas Čepulis – jis sėdėjo ant dekoracijos, kuri kilo iki dangaus. Kitas dalyvis – Kazimieras Likša iš grupės „Karma“ – taip pat ryžosi atlikti dainą, kabėdamas ore, pritvirtintas prie dekoracijos lyg Jėzus Kristus“, – pasakoja D. Kubilius.

Dekoracijoms buvo panaudota net 200 kvadratinių metrų šviesos diodų, 250 metrų LED juostos, 3000 metrų metalo vamzdelių. Tai palieka neišdildomą įspūdį. Kiekvienoje laidoje TV3 žiūrovai pamatys ir efektingas scenas iš režisieriaus Kęstučio Jakšto šiuo metu statomos roko operos „Romeo ir Džiuljeta“, kurioje ryškius vaidmenis kuria mūsų scenos meistrai: Viktoras Malinauskas, Aleksandras Ivanauskas-Fara, Larisa Kalpokaitė, Karina Krysko-Skambinė, Vaidotas Martinaitis, Aistis Mickevičius ir daugelis kitų. Tai bus lyg atskiri mini spektakliai su pirotechnikos efektais, masinėmis scenomis. Muzikinio šou „Romeo ir Džiuljeta“ dalyviai TV3 eteryje pasirodys su gyvai grojančiu, specialiai šiam projektui suburtu jungtiniu orkestru, kuriam vadovauja Kauno valstybinio muzikinio teatro dirigentas Jonas Janulevičius.

Premjera „Romeo ir Džiuljeta“ – jau šeštadienį 19.00 val. tik per TV3!

Šaltinis: tv3.lt