Sekmadienį bus paskelbtas „X Faktoriaus“ auksinis trejetas

X Faktorius
X Faktorius

Prasidėjus grandioziniam, dabar jau daugiau kaip pusę metų trunkančiam, populiariausiam projektui „X Faktorius“, – finalas atrodė kaip tolimas miražas. Tačiau jau šį sekmadienį 19.30 val. iš projektui atrinktų apie pusantro šimto dalyvių likę vos keturi susikaus lemiamoje kovoje dėl superfinalo.

Finalistų ketvertukas – Marijaus Mikutavičiaus mokinė Anžela Adamovič, Sauliaus Prūsaičio auklėtinė Ieva Ščerbinskaitė ir net du Rūtos Ščiogolevaitės mokiniai Žygimantas Gečas ir Audrius Petrauskas scenoje atliks po dvi dainas – vieną parinktą teisėjo, o kitą – dažniausiai žiūrovų siūlytą.

„Be konkursinių dainų, sekmadienį dalyviai turės ir neįprastą dovaną žiūrovams – net dvi dainas, kurias kartu atliks visi keturi dalyviai. Taip pat į šį, paskutinį prieš superfinalą šou atvyks praėjusių metų finalistai su nauja programa“, – apie staigmenas žiūrovams šį sekmadienį puse lūpų prasitaria „X Faktoriaus“ režisierius ir prodiuseris Mindaugas Meškauskas.

Pasak „X Faktoriaus“ režisieriaus, ši, jau devintoji, tiesioginė transliacija yra neįprasta tuo, jog žiūrovai taps vieninteliais sprendėjais. „Šis sekmadienis ypatingas – teisėjai nebelems nieko. Jie vis dar turės galimybę vertinti ir diskutuoti apie dalyvių pasirodymus, tačiau sustabdžius balsavimą jau nebus skelbiami du mažiausiai taškų surinkę dalyviai ir iš jų teisėjai nebesirinks“, – naujoves pristato M. Meškauskas.

Anot režisieriaus, tik žiūrovų balsai lems, kuris vienas, mažiausiai balsų surinkęs, dayvis paliks šou. Žiūrovų verdiktas bus aiškus ir neginčijamas – jokių išlikimo dainų, jokio pasigailėjimo. Tik stipriausiųjų trejetukas keliaus į superfinalą ir kausis dėl pagrindinio prizo – 50 000 litų ir „Sony Music“ kontrakto.

Kas perkops paskutinį laiptelį į TV3 populiariausio muzikinio šou „X Faktorius“ superfinalą? Kas taps auksiniu trejetuku, kovojančiu dėl laimėtojo vardo, įspūdingo piniginio prizo ir svajonių kontrakto? Nenuspėjama ir intriguojanti paskutinė „X Faktoriaus“ laida prieš superfinalą – jau šį sekmadienį 19.30 val. tiesioginiame žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje.

„X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. tiesiogiai per TV3!

Šaltinis: tv3.lt