Senjoras: kartais net susigraudinu iš vienatvės

Ūkininkas ieško žmonos
Ūkininkas ieško žmonos

„Ūkininkas ieško žmonos“ senjoras: kartais net susigraudinu iš vienatvės

Aštuntą dešimtį bebaigiantis alytiškis Juozas – pavyzdys daugeliui solidaus amžiaus žmonių, pasismerkiančių tyliai vienatvei. „To mūsų laidoje dar nebuvo! – išgirdusi apie TV3 pasimatymų projekto „Ūkininkas ieško žmonos“ dalyvio Juozo amžių, netikėtumo neslėpė „piršlienė“ Gintarė Valaitytė. − Amžius meilei – ne kliūtis“, – tikina ji, kviesdama visas merginas ir moteris rašyti laiškus drąsiam projekto dalyviui.

Trečiasis „Ūkininkas ieško žmonos“ sezonas šią vasarą prie ekranų kviečia ne tik vienišas merginas, bet ir garbaus amžiaus damas. Gyvenimo džiaugsmu trykštantis, energingas, ryžtingas, guvus ir moterišką draugiją mėgstantis Juozas ieško gyvenimo draugės, bendramintės ir bendrakeleivės: „Jaučiuosi vienišas. Noriu bendrauti, dalintis mintimis. Ieškau sielos draugės, išsilavinusios, komunikabilios, atviros ir nuoširdžios moters, su kuria būtų įdomu ir gera kalbėtis, dalintis saulėlydžio mintimis ir prasiskaidrinti kasdienybę.“

77-erių Juozas, gyvenantis Alytuje, svajoja dienas leisti kaimo sodyboje, atokiau nuo miesto triukšmo – ir žiemą, ir vasarą dviese. „Norėčiau, kad moteris būtų geraširdė ir nuolanki, nesibaidytų darbų – su kuria kartu galėtume spręsti buities klausimus, vienas kitam pagelbėti kasdieniuose rūpesčiuose“, – sako jau 14 metų našlaujantis Juozas.

Buvęs kultūros namų direktorius, vėliau – melioratorius, kultūrinių renginių ir festivalių dalyvis ir lankytojas Juozas, anksčiau su šeima gyvenęs visavertį, aktyvų gyvenimą, šiuo metu vaduojasi iš vienatvės minčių ir viliasi vėl turėti šalia savęs gyvenimo draugę.

Juozas dainuoja Alytaus senjorų chore, ryto saulę pasitinka parke, o vakarais keliauja prie Nemuno, neslėpdamas – kartais net susigraudina iš vienatvės – taip norisi artimos sielos šalia, savo žmogaus – suprantančio, palaikančio, bendraminčio.

„Ir džiaugsme, ir varge, pasiremdami vienas į kitą“, – tokią gyvenimo išbandytą idilę įsivaizduoja „Ūkininkas ieško žmonos“ dalyvis. Visas vienišas Lietuvos damas Juozas kviečia rašyti laiškus jam iki birželio 20 dienos TV3 internetiniame puslapyje, adresu www.tv3.lt/content/blogcategory/1055/1190.

„Ūkininkas ieško žmonos“ – jau netrukus per TV3!

Šaltinis: tv3.lt