Šįvakar „Lietuvos balse“ I. Jankauskaitė pirmą kartą TV eteryje atliks legendinę Dž. Butkutės dainą

I. Jankauskaitė
I. Jankauskaitė

Šįvakar 19.00 val. tiesioginėje „Lietuvos balso“ transliacijoje LNK žiūrovų laukia daugybė šventinių staigmenų. Projekto dalyviai scenoje dovanos kalėdinę nuotaiką, ypatingam pasirodymui ruošiasi ir šou vedėja Inga Jankauskaitė.

Pirmą kartą gyvame TV eteryje ji atliks legendinę pop scenos karalienės Džordanos Butkutės dainą „Dėl tavęs“.

„Tai buvo eksperimentinis bandymas suvokti, kiek romanso žanras paslankus ir ar nėra taip, kad bet kokią dainą gali atlikti kaip romansą. Parašiau tekstą rusiškai, gavau Džordanos leidimą ir džiaugiausi žmonių reakcija koncertuose“, − pasakoja Inga.

Aksominio balso aktorė neseniai įrašė ir šios dainos versiją originalia kalba. Ji skamba prieš kelias dienas pristatyto filmo „Kaip pavogti žmoną“ garso takelyje. Kino juostoje I. Jankauskaitė filmavosi drauge su dar trimis garsiais aktoriais – Rimante Valiukaite, Giedriumi Savicku ir Ramūnu Cicėnu.

„Labai noriu nusiųsti žinutę žmonėms – jei norite atsipalaiduoti, jaukiai ir šiltai praleisti laiką, subtiliai pasijuokti – padovanokite sau tokią prabangą ir ateikite į kiną“, − šypsosi dainuojanti aktorė ir populiariausio LNK muzikinio projekto vedėja.

„Lietuvos balso“ finalinių kovų TOP-16 su galingiausiais balsais, romansu užbursiančia I. Jankauskaite ir šventine nuotaika – jau šį šeštadienio vakarą, 19.00 val. tiesiogiai per LNK.

Šaltinis: lnk.lt