Šįvakar „Lietuvos balse“ skambės mokytojų ir finalininkų duetai

Lietuvos balsas

Šį šeštadienio vakarą 19.00 val. per LNK – įspūdingas gyvos muzikos projekto „Lietuvos balsas“ finalas. Scenoje balsais susikaus aštuoni dalyviai, iš jų žiūrovų ir mokytojų sprendimu į superfinalą keliaus tik keturi. Atmosferą tiesioginiame eteryje kaitins ir specialūs pasirodymai.

Ingą Valinskienė pakvietė duetu sudainuoti savo mokinį, tenorą Paulių Bagdanavičių. Jie atliks jausmingą kūrinį „Gal šiandien ta diena“, kurį Inga yra dainavusi su Merūnu Vitulskiu, o „Žvaigždžių duetuose“ – su Mundžiu.

Merūnas uždainuos populiariąją dainą „Saulės pėdomis“ su savo mokine, lakštingalos balso DAGNA, o Katažina Nemycko ruošia staigmeną ne tik savo kolegoms mokytojams, bet ir visiems žiūrovams. Ji dainuos savą legendinės grupės „Rondo“ dainos „Tu palauk, sustok“ versiją, kuri skambės smagiai ir netikėtai.
Šventinį numerį „Lietuvos balso“ koncerto pradžiai paruošė ir visi finalininkai – P. Bagdanavičius, DAGNA, Gintarė Korsakaitė, Miglė Šidlauskaitė, Monika Linkytė, Gintė Sičiūnaitė, Goda Sasnauskaitė ir Augustė Žičkutė.

„Ir tai dar ne visos šio, finalinio, „Lietuvos balso“ vakaro staigmenos. Neabejoju, kad žiūrovai pakils nuo kėdžių, išgirdę, koks garsus ir beprotiškai populiarus muzikinis svečias dainuos mūsų projekto superfinale. Jau netrukus tai sužinosite, nepamirškite lygiai 19.00 įsijungti LNK“, − naujienas skelbia „Lietuvos balso“ muzikos prodiuserė Agneta Gabalytė.

Šaltinis: lnk.lt