Šįvakar – speciali „Valanda su Rūta“ laida

R. Mikelkevičiūtė

Šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. diskusijų laidoje „Valanda su Rūta“ – speciali tema, sukrėtusi visą Lietuvą. 17-metės moksleivės nužudymas ir gelbėtojų neišgirstas jos pagalbos šauksmas.

Ar iš tiesų merginą gelbėti bandę pareigūnai padarė viską? Kodėl beveik 100 milijonų kainavęs Bendrosios pagalbos centras iki šiol negali nustatyti žmogaus buvimo vietos? Ar iš tiesų, kaip teigia kai kurie Seimo nariai, pinigai, liaudiškai tariant, buvo išplauti? Ir kodėl kai kurie laidos svečiai mano, kad toks žiaurus nusikaltimas nėra paskutinis, o jų tik daugės? Gal iš tiesų, kaip siūlo kai kurie politikai, vertėtų sugrąžinti mirties bausmę?

Jau šį vakarą laidoje „Valanda su Rūta“ diskusija kartu su aukščiausius postus užimančiais pareigūnais, politikais, bei visuomenės veikėjais: generaliniu policijos komisaru Sauliumi Skverneliu, buvusiu Vidaus reikalų ministru Gintaru Furmanavičiumi, buvusiu generaliniu komisaru Vytautu Grigaravičiumi, vieno žiauraus nusikaltimo įtariamųjų advokate, Kauno vicemeru Stanislovu Buškevičiumi, Seimo nare Vilija Aleknaite Abramikiene, žurnalistu Kristupu Krivicku ir portalo lrytas.lt redaktoriumi Liudu Dapkumi. . Diskusijų laida „Valanda su Rūta“ jau šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. per LNK su Rūta Mikelkevičiūte.

Šaltinis: lnk.lt