Trečiadienio vakaro filmai ir neįtikėtinos gyvenimo istorijos per „TV1000“

Domino
Domino

Trečiadienio vakaro filmai ir neįtikėtinos gyvenimo istorijos per „TV1000“

Visą birželį trečiadieniais negalėsite atsitraukti nuo TV ekrano – žiūrėdami „TV1000“patirsite daug naujų įspūdžių!

Pirmiausia kviečiame žiūrėti prieštaringojo režisieriaus Sydney’aus Pollacko intelektualiąją dramą „Vertėja“, kuria jis grįžta į trilerių žanrą. Joje nusifilmavo visiems gerai žinomi aktoriai Nicole Kidman, SeanasPennas ir Catherine Keener. Tai filmas apie politinę intrigą ir apgaulę Jungtinėse Tautose. Slaptasis JAV saugumo tarybos agentas gauna užduotį apklausti apie pasikėsinimą nužudyti nugirdusį vertėją. Vėliau emocijas kaitins Akademijos apdovanojimus pelnę filmų kūrėjai Joelis ir Ethanas Coenai ir jų filmas „Rimtas vyrukas“. Tai juodojo humoro komedija apie Larry’į Gopniką, profesorių iš Vidurio Vakarų, kurio gyvenimą apsunkina keletas keistų nutikimų, kurių prasmės jam vis nesiseka išsiaiškinti.

Jūsų dėmesį prikaustys ir kiti du filmai, priskiriami tragedijos žanrui. Viename jų – „Jonvabaliai sode“ – susipažinsite su netikėtą nelaimę išgyvenusia ir dėl to žlungančia šeima, o filme „Babelis“nelaimė ištinka susituokusią porą (Bradas Pittas ir Cate Blanchett) jiems atostogaujant Maroko dykumoje.Taigi prasideda istorija, kurioje susipina keturių skirtingų šeimų likimai.

Ir kaip visuomet patirsite dar daugiau nuostabių įspūdžių, jei nepraleisite neįtikėtinų gyvenimo istorijų –daugybės nuostabių filmų, sukurtų pagal tikrų žmonių biografijas.

Vertėja
Britų, amerikiečių ir prancūzų kriminalinė drama

Silvija Brum (Nicole Kidman) – emigrantė iš Afrikos, dirbanti vertėja Jungtinėse Tautose. Viena iš jos mokamų kalbų – ku dialektas, vartojamas jos gimtajame Matobe. Vieną dieną, kai per eilines saugos pratybas evakuojama Generalinės Asamblėjos salė, Brum nugirsta ku dialektu kalbantį vyriškį, kuris paslaptingai užsimena apie pasikėsinimą į prieštaringai vertinamo Matobo lyderio Zuveino gyvybę. Slaptųjų tarnybų agentas Tobinas Keleris (Sean Penn) paskiriamas atlikti tyrimą. Gilindamasis į pavojingą Silvijos praeitį Keleris suabejoja, kas ji iš tiesų – auka ar įtariamoji.

Vaidina: Nicole Kidman, Seanas Pennas, Catherine Keener, Jesperas Christensenas, Yvanas Attalis

Premjera – trečiadienį birželio 5 d. 18.30 val.

Rimtas vyrukas
Britų, amerikiečių ir prancūzų komedijinė drama

Laris Gopnikas yra Vidurio Vakarų universiteto fizikos profesorius, kuriam jo žmona Judita praneša jį paliekanti dėl jo pasipūtusio kolegos Sajaus Eibelmano. Lyg ilgalaikės santuokos žlugimo neužtektų, dar ir jo netikėlis brolis atsisako išsikelti iš jo namų. Tuo tarpu Lario sūnus Denis turi problemų hebrajų mokykloje, o duktė Sara iš jo piniginės slapta vagia pinigus. Kai Judita ir Sajus imasi džiaugsmingai kurti savo naujos šeimyninės laimės planus, Lariui anoniminius laiškus pradeda siųsti kažkas, kas, atrodo, ketina pakenkti jo karjerai universitete. Dar labiau reikalus komplikuoja tai, kad vienas iš studentų, kurio pažymiai vis prastėja, bando jį papirkti, tuo pačiu metu grasindamas jam ieškiniu dėl šmeižto. Visą šį laiką, kai Laris bando susitvarkyti savo gyvenimą, jam susikaupti trukdo graži kaimynė, kuri labai mėgsta degintis nuoga. Galbūt pasitarus su trimis patikimais rabinais Lariui pagaliau pavyks susitvarkyti su savo bėdomis.

Vaidina: Michaelas Stuhlbargas, Richardas Kindas, Sari Lennick, Aaronas Wolffas, Peteris Breitmayeris

Premjera – trečiadienį birželio 12 d. 19.00 val.

Jonvabaliai sode
Amerikiečių drama

Aplinkiniams Teilorų šeima atrodo lyg laimingos amerikietiškos šeimos pavyzdys: Čarlzas (akt. Willemas Dafoe) yra žymus profesorius, turintis daug šansų tapti universiteto prezidentu, sūnus Maiklas (akt. Ryanas Reynoldsas) yra gerai žinomas ir produktyvus meilės romanų rašytojas, duktė Rainė (akt. Shannon Lucio) ruošiasi stoti į prestižinį teisės universitetą, o Čarlzo žmona Liza (akt. Julia Roberts), prieš kelis dešimtmečius metusi mokslus, kad augintų vaikus, greitai baigs koledžą. Bet kai sunki avarija nutraukia mokslų baigimo šventę, paaiškėja gerokai tamsesnė šios Vidurio Vakarų šeimos istorijos ir santykių pusė.

Vaidina: Ryanas Reynoldsas, Willemas Dafoe, Emily Watson, Julia Roberts, Carrie – Anne Moss

Premjera – trečiadienį birželio 19 d. 19.00 val.

Babelis
Prancūzų, amerikiečių ir meksikiečių„Oskaru“ apdovanota drama

Ričardas (akt. Bradas Pittas) ir Siuzana (akt. Cate Blanchett) yra sutuoktinių pora iš Amerikos, atvykusi atostogauti į Maroką po to, kai po vieno iš jų vaikų mirties Siuzaną apėmė depresija. Kitus du savo vaikus Ričardas ir Siuzana paliko prižiūrėti Amelijai (akt. Adriana Barraza), savo namų šeimininkei. Amelija kilusi iš Meksikos, o jos vyriausiasis sūnus Tichuanoje kelia vestuves. Neradusi, kas galėtų prižiūrėti vaikus, Amelija pasiima juos su savimi ir vyksta per sieną į šventę, tačiau grįždama susiduria su problemomis. Tuo metu Maroke neturtingas ūkininkas duoda savo sūnui šautuvą, kad šis nubaidytų gyvūnus, kurie kelia pavojų jų ožkų bandai. Berniukai išbando ginklą, šaudydami į tolumoje važiuojantį autobusą; šūvis sužeidžia Siuzaną į petį, ji smarkiai kraujuoja. Policija įsitikinusi, kad šį išpuolį surengė teroristai. Japonijoje gyvenanti Čiko yra kurčnebylė paauglė, kurios motina neseniai nusižudė. Ši netekusi vilties, pasimetusi mergaitė patiria tokį įniršį ir nusivylimą, kad priverčia savo tinklinio komandą pralaimėti rungtynes, o vėliau išnyksta naktyje. Kiekviena istorija yra susijusi su tolesne istorija ir turi savo dramatišką posūkį.

Vaidina: Bradas Pittas, Cate Blanchett, Harriet Walter, Peteris Wrightas, Michaelas Maloney

Premjera – trečiadienį birželio 26 d. 19.00 val.
Neįtikėtinos gyvenimo istorijos
Kiekvieną birželio penktadienį 19.00 val.

Dažnai tiesa gerokai įdomesnė nei išgalvotos istorijos. Kad tuo įsitikintumėte, pažiūrėkite keturis įkvepiančius, tikrais gyvenimo įvykiais paremtus filmus, įskaitant ir „Oskarui“ nominuotą filmą „Ieškantys laimės“, kuris tikrai suvirpins Jūsų širdį ir privers nubraukti ašarą.
Radijas
Amerikiečių apdovanojimų pelniusi drama

Pietų Karolinos mokyklos mokinys, neįgalus jaunuolis, sunkiai kalba ir dėl to save vadina Radijumi. Iš pradžių dauguma bendraamžių iš jo tyčiojasi. Tačiau su juo susidraugauja futbolo komandos treneris. Jis jaunuolį globoja. Radijas, buvęs visų pajuokos objektu, pamažu tampa populiariu ir mylimu miesto bendruomenės nariu.

Vaidina: Cuba Goodingas jaunesnysis, Edas Harris, Debra Winger, Alfre Woodard, Brentas Sextonas

Premjera – birželio 7 d., penktadienį, 19.00 val.

Domino
Prancūzų ir amerikiečių nuotykių filmas

Šis filmas paremtas tikra Domino Harvi gyvenimo istorija. Jai nusibosta aukštuomenės gyvenimas Los Andžele ir ji tampa nusikaltėlių medžiotoja. Patekusi į patyrusio Edo Moslio komandą, Domino netrukus pademonstruoja turinti medžiotojos gabumų.

Vaidina: Kiera Knightley, Mickey’is Rourke’as, Edgaras Ramirezas, Peteris Jacksonas

Premjera – birželio 14 d., penktadienį, 19.00val.

Ieškantys laimės
Amerikiečių „Oskarą“ laimėjusi drama

Krisas Gardneris svajoja apie puikią ateitį. Deja, jo gyvenimas susiklosto visai kitaip. Krisas turi rimtų finansinių problemų, jį palieka žmona, jis vienas augina savo vienturtį sūnų. Nors kartais jų gyvenimas primena valkatavimą, Krisas pasiryžęs nenuleisti rankų.

Vaidina: Willas Smithas, Jadenas Smithas, Thandie Newton, Brianas Howe’us, Jamesas Karenas

Premjera – birželio 21 d., penktadienį, 19.00val.

Rėjus
Amerikiečių „Oskarą“laimėjusi biografinė drama

Biografinė drama apie legendinio muzikanto Rėjaus Čarlzo gyvenimą. Nepaisant sunkios pradžios ir vaikystėje prarasto regėjimo Čarlzas (Jamie Foxx) tapo tikra muzikos legenda, o narkotikai ir moterys tapo neatsiejama jo gyvenimo ir kūrybos dalimi. Už savo muziką jis yra gavęs 12 Grammy apdovanojimų, o jo dainos 11 kartų buvo R&B čartų topuose – “Unchain My Heart,” “Hit the Road, Jack,” “Georgia,” “Doin’ the Mess Around” ir “Hallelujah I Just Love Her So.”

Vaidina: Jamie’is Foxxas, Regina King, Kerry Washington, Harry’is Lennixas, Sharon Warren

Premjera – birželio 28 d., penktadienį, 19.00val.

Šaltinis: viasat.lt