TV3 eteryje – buvusio sėkmingo teisėjo, tapusio benamiu, drama

Kelionė pas šamaną
Kelionė pas šamaną

Šį, ketvirtadienio, vakarą 20.00 val. TV3 laidoje „Kelionė pas šamaną“ – žmogaus, praradusio savo gyvenime viską – šeimą, darbą, namus ir atsidūrusio nakvynės namuose – drama.

53-ejų Sergėjaus istorija – tikrai neeilinė. Vyras tarybiniais metais Vilniaus universitete baigė teisės studijas, labai greitai kopė karjeros laiptais. Būdamas 38-erių tapo jauniausiu teisėju Lietuvoje, turėjo gražią šeimą – žmoną ir dukrą. Kas atsitiko, kad sveikas, dar jaunas vyras prarado viską?

Benamis Sergėjus laidoje susitiks su astrologe Alla. Ji pagal tikslią gimimo datą sudarė vyro gyvenimo astrologinį žemėlapį. „Jei jums iš rankų pradeda slysti trys pagrindiniai dalykai – darbas, šeima, pinigai – susimąstykite ir klauskite savęs, „ką darote ne taip“, – perspėja astrologė. Tai labai rimtas likimo ženklas, kad metas keistis.

„Žmonės moka reikšti pretenzijas visiems – vyrui, žmonai, tėvams, valstybei. Tokiems klientams sakau, kad ir emigravę jie nebus laimingi – reikš pretenzijas, tik kitoje šalyje“, – sako astrologė.

Alla, išgirdusi benamio Segejaus gimimo datą, tiksliai įvardijo kada vyras sukūrė šeimą, tapo teisėju, kada neteko namų ir atsidūrė gatvėje. Sergejui labiausiai rūpėjo, ar jis kada nors turės savo namus ir mylimą moterį, ar jam atleis dukra.

„Žinau kurioje parduotuvėje dirba mano vienturtė dukra. Deja, kiek kartų bandžiau ją pakalbinti, visuomet išgirstu vieną atsakymą – „dabar neturiu laiko, kitą kartą““, – apie sudėtingus santykius su vienturte dukra pasakoja Šiaulių nakvynės namų gyventojas.

Astrologė „Kelionė pas šamaną“ laidos filmavimo metu pasakė, kokią ateitį herojui rodo žvaigždės, tačiau vyrui davė daug patarimų, ką jis turi daryti, kad pasiektų savo tikslą. Žmogaus, atsidūrusio nakvynės namuose istorija – šį, ketvirtadienio, vakarą 20.00 val. TV3 laidoje „Kelionė pas šamaną“.

„Kelionė pas šamaną“ – ketvirtadieniais 20.00 val. per žiūrimiausią televiziją TV3!

Šaltinis: tv3.lt