TV6 dailiojo čiuožimo komentatorė D. Pervazaitė sulaukė kalbininkų pagyrų

D. Pervazaitė
D. Pervazaitė

Sočio žiemos olimpinių žaidynių dailiojo čiuožimo rungtis per TV6 kanalą komentuojanti Lietuvos čiuožimo federacijos generalinė sekretorė Dovilė Pervazaitė sulaukė kalbininkų pagyrų. 

Mergina, kuriai komentatorės vaidmuo yra naujas, pasirodo, ne tik puikiai susitvarko su šiomis pareigomis, bet taip pat gali būti drąsiai vadinama bene taisyklingiausiai kalbančia šių olimpinių žaidynių sporto komentatore.

Tokio įvertinimo Dovilė sulaukė iš Valstybinės kalbos inspekcijos. Jos atstovė vyresnioji inspektorė Eglė Bondzinskienė negailėjo TV6 komentatorei gerų žodžių: „Vertinimui atsitiktine tvarka pasirinkome programas iš skirtingų lietuviškų televizijų, kurios transliuoja Sočio žiemos olimpines žaidynes, ir peržiūrėjome bei perklausėme kiekvienos jų po valandą laiko. Iš visų komentatorių Dovilė išsiskyrė taisyklingiausia lietuvių kalba. Labai džiugu, kad eterio naujokė puikiai, gražiai kalba perteikdama žiūrovams tai, kas matoma ekrane.“

D. Pervazaitę toks įvertinimas maloniai nustebino ir labai nudžiugino. „Labai džiaugiuosi tokiu įvertinimu, nes šiam debiutui ruošiausi labai atsakingai ir kruopščiai. Man pačiai tai yra labai įdomi ir gera patirtis. Nors dailusis čiuožimas ir yra gerai pažįstama sritis, šių varžybų komentavimą priimu kaip iššūkį, kadangi nieko panašaus gyvenime prieš tai nebuvau dariusi“, − sakė komentatorė.

D. Pervazaitė yra viena iš nedaugelio mūsų šalies dailiojo čiuožimo eksperčių, įdomiausias akimirkas iš olimpinių žaidynių TV6 žiūrovams pateikianti kartu su sporto komentatoriumi Vytautu Jasučiu.

Abu komentatoriai jau su nekantrumu laukia mūsų šaliai olimpinėse dailiojo čiuožimo rungtyse atstovausiančių Deivido Stagniūno su Isabellos Tobias pasirodymo. Jis jau visai netrukus – vasario 16 d., t.y. šį sekmadienį, 17.00 val. tiesiogiai per TV6.

TV6 kanalas vienintelis iš nemokamų televizijų kviečia stebėti visas Sočio žiemos olimpinių žaidynių dailiojo čiuožimo rungtis. Žiūrimiausia televizija Lietuvoje TV3 pateiks šios sporto šakos desertą – 2014-ųjų žiemos olimpinių žaidynių dailiojo čiuožimo nugalėtojų parodomąją programą.

Deivido Stagniūno su Isabellos Tobias pasirodymas – jau šį sekmadienį, vasario 16 d. 17.00 val. per TV6!

Šaltinis: tv6.lt