TV8 meilės mėnesio premjeros: medicinos drama ir kulinarinis šou

Atvira virtuvė
Atvira virtuvė

Vienintelė Lietuvoje moterų televizija TV8 kiekvieną savaitę savo žiūrovėms pristato laukiamiausias eterio naujienas: gražiausius romantinius filmus, sukurtus pagal garsiosios romanistės Rosamunde Pilcher meilės istorijas, nostalgiją keliančią animaciją „Labanakt, vaikučiai“, jaudinančias Lotynų Amerikos melodramas ir gausias gyvenimiškų, naudingų patarimų laidas. Negana to, vasarį, meilės mėnesį, TV8 savo žiūrovėms dovanoja dvi premjeras: draminį medicinos serialą „Daktarė Emilė Ouvens“ ir kulinarinį šou „Atvira virtuvė“.

Jau nuo šios savaitės TV8 eteryje darbo dienomis 18.00 val. prie ekranų kviečia daugiaserijinė medicinos drama „Daktarė Emilė Ouvens“ (Emily Owens M.D.). 2012 metais pradėtas kurti serialas veikiai sulaukė populiarumo. Pagrindinė herojė Emilė (akt. Mamie Gummer) – mokyklos suolo draugų nepastebima moksliukė, kurios didžiausia svajonė – geriausiais pažymiais baigti mokslus ir tapti puikia gydytoja. Kai ši svajonė ima pildytis, Emilė pastebi, kad darbas ligoninėje nedaug skiriasi nuo mokslų vidurinėje. Čia taip pat žmonės skirstomi į „nevykėlius“ ir „kietuolius“, koridoriais išdidžiai žingsniuoja nepasiekiamos gražuolės ir raumeningi vaikinai, o konkurentės nenustoja rezgusios intrigas. Blogiausia, kad šioje ligoninėje dirba ir Emilę mokykloje žeminusi manipuliatorė Kasandra. Ši, negana to, kad visiems atskleis ne itin malonias Emilės mokyklos paslaptis, dar ims ir vilioti Emilės jau nusižiūrėtą rezidentą Miką. Itin moteriškas serialas TV8 žiūrovių laukia nuo pirmadienio iki penktadienio 18.00 val.

Kita TV8 premjera – kulinarinis šou „Atvira virtuvė“ (Otkritaja kuxnia, 2,5 povara) − jau nuo vasario 20 dienos darbo dienomis 17.00 val. kvies pas dvi neprofesionalias virėjas: Kristiną Čierniachovskają ir Albiną Preis. Jos buvo ryšių su visuomene specialistės, dirbo įprastame biure, o vieną gražią dieną nusprendė viską mesti ir imtis savo mėgstamos veiklos – ruošti valgį ir to mokyti kitus. Kristina su Albina įkūrė kulinarijos mokyklą ir sulaukė didžiulio susidomėjimo – jų kulinarinės paslaptys ėmė dominti vis daugiau šeimininkių. Dabar jos – ir TV8 laidos „Atvira virtuvė“ vedėjos, kartu su šou svečiais ir žiūrovais ruošiančios paprastus skanius valgius bei besidalinančios kulinarijos paslaptimis. TV8 kviečia žiūrėti premjerą ir mokytis kartu su šou vedėjomis.

„Atvira virtuvė“ – darbo dienomis 17.00 val., „Daktarė Emilė Ouvens“ – 18.00 val. tik per TV8!

Šaltinis: tv8.lt