V. Baumila I. Stasiulytei viešai pasakė

V. Baumila, I. Stasiulytė
V. Baumila, I. Stasiulytė

V. Baumila I. Stasiulytei viešai pasakė frazę, kurios nenorėtų išgirsti jokia moteris

Kiek leidžiama artistui, kovojančiam dėl pagrindinio vaidmens šiuolaikinėje roko operoje? Naujausio TV3 muzikinio projekto „Romeo ir Džiuljeta“ dalyvis, žinomas dainininkas, vienas pretendentų į Romeo vaidmenį, Vaidas Baumila išsilaisvino iš bet kokių tabu. Filmuodamasis aistringoje antroje TV3 muzikinio šou laidoje jis nepabūgo ištarti itin aštrios frazės, skirtos aktorei, choreografei Inetai Stasiulytei.

„Kvailys, įsimylėjęs kekšę“, – tokie žodžiai skriejo tiesiai iš V. Baumilos lūpų, jam glėbyje laikant I. Stasiulytę. „Romeo ir Džiuljetos“ filmavimo metu salėje žiūrovai net krūptelėjo išgirdę šiuos scenos džentelmenui nebūdingus žodžius. Dar labiau jie nustebo išvydę į sceną išbėgantį Inetos mylimąjį, šokėją Deividą Meškauską. Tuo jau šį šeštadienį 19.00 val. galės įsitikinti TV3 žiūrovai.

Tikrovėje ši situacija galėjo baigtis drastišku santykių aiškinimusi, tačiau kova dėl pagrindinio vaidmens pateisina visas įmanomas priemones. TV3 projekte „Romeo ir Džiuljeta“ aistros temai atlikėjas pasirinko dainą „Roxanne“ iš garsiojo miuziklo „Mulen Ružas“ ir atskleidė tikrą Buenos Airių viešnamio dvasią.

Drąsus Vaido vaidmens pasirinkimas ir jo atlikimas, rodos, atitiko griežtojo komisijos nario Dominyko Kubiliaus keliamus standartus. Prodiuseris yra sakęs, kad pagrindinis jo siekis – matyti tokį artistą, kuris nebijotų „išeiti iš savo rėmų“ ir „scenoje peržengti net savo įsivaizduojamas ribas“.

Iš scenos profesionalo V. Baumilos šis pasirodymas pareikalavo itin daug jėgų: dainininkas į sceną žengė sirgdamas: „Dėl ligos nepavyko taip padainuoti, kaip norėjosi. Dabar toks metas, kai visi serga, tad ir aš – ne išimtis. Dabar reikia saugoti balso stygas, tačiau sykiu nenuleidžiant rankų ruoštis toliau.“

Kaip komisijos nariai sureagavo į Vaido perteiktą šiurkštumą dailiosios lyties adresu? Kodėl už seksualumu alsuojantį šou dalyvės Diletos pasirodymą Dominykas skyrė… nulį? Kam iš vaikinų teks matuotis aukštakulnius? Ir kuris dalyvis keliaus ant ešafoto? Visi atsakymai – jau šį šeštadienį 19.00 val. per TV3, intriguojančiame ir nepaprastas emocijas sukeliančiame muzikiniame šou „Romeo ir Džiuljeta“. Primename, kad modernaus pastatymo roko operos „Romeo ir Džiuljeta“ premjera – gruodžio 10 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje ir gruodžio 15 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje. Bilietus platina „Tiketa“.

„Romeo ir Džiuljeta“ – šeštadieniais 19.00 val. per TV3!

Šaltinis: tv3.lt