V. Jakutienė naikino kompleksus, kurie trukdė gyventi

Vita Jakutienė
Vita Jakutienė

Nors dauguma lietuvių, ypač vyrų, mano, kad „Naujosios pupytės“ yra absoliučiai tobulos, jau šį vakarą 19.30 val. LNK laidoje „KK 2 penktadienis“ paaiškės, kad tai – netiesa. Kaip tik gražuolės konsultuojasi su plastikos chirurgais ir yra pasiryžusios dar labiau pasigražinti savo kūnus.

Esminiams gyvenimo pokyčiams pirmoji ryžosi naujausioji „Naujųjų pupyčių“ narė Vita Jakutienė. Kauno klinikos „Grožio pasaulis“ gydytoja Vitai atliko botokso injekcijas kaktos srityje. „Tas raukšles turiu jau nuo 15 metu, tai mimikos raukšlės. Aš visą laiką labai raukausi, gal nuo saules kažkaip, nežinau, bet grynai nuo 15 metu ta problema yra mano, nuo pat paauglystes, tikrai ne nuo dabar“, – gydytojai pasakojo V.Jakutienė.

Dar Vita sakė, kad panašias raukšles kaktoje turi ir jos mama. Taigi, gali būti, kad tai – paveldima. Ir nors iki šiol Vitą į kliniką atlydėjusi jos kolegė Skaistė Steikūnaitė kolegės raukšlių nepastebėjo, Neringai Šiaudikytei akivaizdu: problema yra!

Taigi, vienas du trys ir Vitos bėda buvo sutvarkyta. Gydytoja tikina, kad tikrasis rezultatas bus matomas po geros paros ar net dviejų… Botulino injekcijos veikia maždaug keturis mėnesius, o kartais net pusę metų. Tada, jeigu Vita norės, šią procedūrą teks pakartoti.

Žvaigždžių karas su raukšlėmis, kurios trukdo gyventi jau šį vakarą 19.30 tik per LNK!

Šaltinis: lnk.lt