„Valanda su Rūta“ apie ikivedybines sutartis

Bosai
Bosai

„Valanda su Rūta“: A. Bosui ikivedybinė sutartis draudžia svetimoteriauti

„Man Daina pati pasiūlė pasirašyti ikivedybinę sutartį“, – LNK laidoje „Valanda su Rūta“ šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. prisipažins verslininkas Antanas Bosas. „Žinojau, kad anksčiau ar vėliau apie tai reikės kalbėti“, – taip Daina Bosas užbėgo už akių nepatogiems pokalbiams būsimoje šeimoje. Ikivedybinę sutartį pora vadina draudimo polisu. Ji apdraudžia ne tik nuo turto dalybų teismuose, bet kaip ir prisipažino A. Bosas, draudžia svetimoteriauti.

Žilvinas Grigaitis su australe Elle Martin taip pat sudarė ikivedybinę sutartį. Jos principas – kas su kokiu turtu ateina, tai skyrybų atveju , su tuo ir išeina. „Yra ir išimčių“, – šypsodamasis prisipažino Žilvinas, bet neišdavė, kokių. Ž.Grigaitis sako, kad ikivedybine sutartimi jie stengėsi apsaugoti Elle sūnų nuo bereikalingos įtampos.

Vis dėlto laidoje „Valanda su Rūta“ šios žinomos poros prisipažįsta negalėjusios susituokti bažnyčioje. Bažnyčia netuokia ikivedybines sutartis sudariusių porų. Be to, visiems šiems žmonėms tai – ne pirma santuoka.
Juokaudamas, kad sutuokė kone trečdalį Vilniaus brolis Pijus sako, kad bažnytinė santuoka negali būti taip lengvai pasiekiama. „Tai turi būti idealas, tarsi svajonė kiekvienam. Sutartis bažnyčioje yra vienintelė, kai du žmonės pasižada vienas kitam, be jokių išlygų“, – sako brolis Pijus.

Tuo tarpu Oksanai Pikul su krepšininku Simu Jasaičiu pavyko susituokti bažnyčioje. „Abudu mes esame tikintys žmonės ir mums tai buvo svarbu – duoti vienas kitam priesaiką ir, kad mūsų santuoka būtų palaiminta“, – pasakoja Oksana, atsivežusi į studiją dabar jau relikvija tapusią Juozo Statkevičiaus kurtą vestuvinę suknelę. Tiesa, Oksana sako, kad ir turtą tarp sutuoktinių padalijanti sutartis yra reikalinga.

Laidoje dalyvavęs Kristinos Brazauskienės sūnus Ernestas Butrimas – vis dar nevedęs du vaikus pagimdžiusios gyvenimo draugės. Bet jis taip pat sako, kad pirmiausia reikia galvoti apie ikivedybinę sutartį. „Ikivedybinė sutartis pastato partnerius vieną prieš kitą lygiomis teisėmis“, – sako E. Butrimas.

Tuo tarpu aktorius Ramūnas Šimukauskas sako, kad sutartys – turtingiems žmonėms, o jis jautėsi labai laimingas galėdamas be kliūčių nusivesti savo mylimą moterį prie altoriaus. Žinomi žmonės – apie vedybas, ikivedybines sutartis, bažnytinę santuoką – „Valandoje su Rūta“ šiandien 19.30 val. per LNK.