Vėžį įveikęs amerikietis sieks išversti iš sosto Australijos boksininką

Boksininkas

Bokso profesionalų ringe nė karto nepralaimėjęs amerikietis Anthony Dirrellas sieks dar vienos pergalės. Jis šį savaitgalį Niujorke, Bruklino „Barclays Center“ arenoje, kausis su kilusiu iš Kamerūno Australijos atstovu Sakio Bika.

Šią kovą naktį iš šeštadienio į sekmadienį tiesiogiai transliuos „Viasat Sport Baltic“ kanalas. Tai bus mūšis dėl WBC (Pasaulio bokso tarybos) pasaulio čempiono vardo antrojo vidutinio svorio kategorijoje (iki 76,2 kg). Tiesioginės transliacijos pradžia – 3.00 val.

Nugalėtojo titulą gins 34 metų S. Bika. Pasaulio čempionu šis Kamerūne gimęs atletas iškovojo šiemet birželį, kai po lygios ir permainingos kovos privertė pasiduoti meksikietį Marco Antonio Peribaną. S. Bika profesionalų varžybose 32 kovas laimėjo (21 nokautas), penkiose suklupo, du mačus baigė lygiosiomis.

Šis boksininkas, kuris yra buvęs IBO (Tarptautinės bokso organizacijos) pasaulio čempionas, atstovavo Kamerūnui 2000 metų Sidnėjaus olimpinėse žaidynėse, o paskui nutarė persikelti į Australiją ir gavo šios šalies pilietybę.

29 metų A. Dirrellas profesionalų ringe iškovojo 26 pergales (net 22 nokautai), nepatyrė nė vieno pralaimėjimo. Tiesa, šis amerikietis iki šiol nesigrūmė su labai aukšto lygio varžovais. A. Dirrellui tai bus tik antroji 12-os raundų kova.

Beje, šiam boksininkui 2006 metų pabaigoje buvo diagnozuotas kraujo vėžys. Jis turėjo ištverti 10 mėnesių chemoterapijos kursą. A. Dirrellas į ringą grižo beveik po dvejų metų. Beje, 2008-aisiais šis atletas buvo įtartas ginkluotu apiplėšimu, bet kaltinimai nepasitvirtino.

Garsus boksininkas buvo šio amerikiečio brolis Andre Dirrellas. Jis 2004 metų olimpiadoje Atėnuose laimėjo bronzos medalį.

JAV ir Australijos atletų kovos vaizdo įrašą bus galima stebėti sekmadienį, gruodžio 8 d., 10.35 val.

Šaltinis: viasatsport.lt