Ž.Grigaitis: „Nesiruošiu disponuoti žmonos turtais“

Žilvinas Grigaitis
Žilvinas Grigaitis

Verslininkui Žilvinui Grigaičiui tikrai galima pavydėti. Kaip tik šiuo metu jis mėgaujasi karšta Australijos saule… Kiekvieną rytą bėgioja vandenyno pakrantėmis… Vaikšto į prabangiausius vakarėlius ir gali dėl nieko nesukti galvos. Tačiau ramiai sėdėti ir be tikslo bimbinėti – ne Grigaičio stilius.

Neseniai vos keletui dienų į gimtinę parlėkęs Žilvinas atskleidė rezgantis slaptą planą, kaip kuo greičiau tapti klestinčiu Australijos piliečiu. “Daugiau investuoju į save, į bendravimą, į pažinimą, į aplinką. Sportas ir savęs priežiūra yra sudėtinė gyvenimo dalis. Tad reikia priimti tokias australų gyvenimo taisykles”, – pirmadienio vakarą 20.30 val. BTV laidai “ Žvaigždutės” prisipažins Žilvinas Grigaitis.

Dauguma lietuvių jau girdėjo, kad Žilvinas, keletą metų slapta burkavęs su australų milijoniere Ele Martin, praėjusį balandį ją vedė. Labai greitai porelė švęs tuoktuvių metines! Ir nors ne vienas interneto komentatorius burnojo, jog po įspūdingų vestuvių Žilvinas virs patenkinta namų šeimininke ar tiesiog vyresnės moters papuošalu, jie nebuvo teisūs. „Turtai ir pinigai yra mano žmonos ir aš nesiruošiu jais disponuoti. Man pačiam labai įdomu užsidirbti, kažko pasiekti”, – pasakos Ž. Grigaitis.

Ž. Grigaitis tikina, kad jis, visą gyvenimą daug dirbęs, užsidaryti prabangiuose namuose tiesiog neįstengia. Be to, Australijoje Žilvinas nori būti pristatomas kaip asmenybė, o ne kaip Elės Martin sutuoktinis. Taigi, šiek tiek apsipratęs, meilės emigrantas Melburne ėmė kurti savo verslo imperiją. “Dirbau įvairiose srityse. Kai žinai sisteminį valdymą, tai jį galima pritaikyti ir pieno pramonėj, ir naftoj, ir šiukšlių versle, ir mados biznyje”, – BTV laidai „Žvaigždutės“ pasakos Žilvinas.

Kaip iš tikrųjų sekasi gražuoliui Žilvinui Grigaičiui saulėtoje Australijoje? Naujausios paskalos BTV laidoje „Žvaigždutės“, jau šį pirmadienį, 20.30!

Šaltinis: btv.lt