Ž. Vaškytė patrauks į pajūrį

Ž. Vaškytė
Ž. Vaškytė

Po paskutinio tiesioginio LNK eterio Ž. Vaškytė patrauks į pajūrį

Jau šiandien 17 val. tiesioginiame LNK eteryje paskutinį kartą prieš motinystės atostogas „Labas vakaras, Lietuva“ ištars Živilė Vaškytė-Lubienė. Nuo kito pirmadienio laidos vedėjos vairą ji perduoda kolegei Agnei Zacharevičienei.
Pastarąsias dvi savaites, kol kolega Paulius Skučas atostogauja, Živilė laidą veda viena. Pasak laidų vedėjos, dirbdami kartu su kolega jie gali aptarti reportažus, dienos naujienas ir įvykius, o esant eteryje vienai galima tik reaguoti bei pranešti papildomą informaciją. Tačiau tai Živilei jau įprasta. Vienas kitą atostogų kolegos išleidžia jau ne pirmą kartą.

Prieš užimdama „Labas vakaras, Lietuva“ vedėjos pareigas, Živilė jau turėjo patirties tiek dirbant tiesioginiame eteryje, tiek informacinėje laidoje, tad puikiai žinojo, kas jos laukia. „Didžiausia mokykla iki tol man buvo informacinė rytinė laida „Labas rytas“. Buvo smagu vėl grįžti prie formato, kuris man labai patinka – ir tiesioginis eteris, ir pokalbiai, ir dienos aktualijos“, – pasakojo Živilė.

Anot jos, darbe jai įdomiausia tiesioginis eteris ir tai, kad niekada negali būti tikras, kad viskas vyks pagal planą. Tada praverčia ir patirtis, ir gebėjimas susiimti, nepanikuoti ir padaryti viską taip, kad žiūrovas nepajustų, jog kas nors vyksta ne pagal išankstinį planą. „Kitam žmogui tai būtų galbūt nepakeliamas stresas, bet man tai – iššūkis, kuris patinka“, – sakė ji.

Paklausta, ar po motinystės atostogų ketina grįžti ir toliau sveikintis su Lietuva iš televizijos ekranų, Živilė šypteli – „Išeinu tik kiek ilgesnių atostogų. Planuoju sugrįžti“. Pirmąsias atostogų dienas Ž. Vaškytė ketina leisti pajūryje.

Paskutinė „Labas vakaras, Lietuva“ transliacija prieš išlydint Živilę motinystės atostogų jau šį vakarą 17 val. per LNK.