Ž. Vaškytės atostogos Portugalijoje

Živilė Vaškytė
Zivile vaskyte 01_sumaz_LNK

„Lufthansos“ streikas pailgino LNK laidų vedėjos Ž. Vaškytės atostogas Portugalijoje

Šįvakar 17 val. Živilė Vaškytė LNK eteryje ištars „Labas vakaras, Lietuva“, nors žiūrovai Živilę turėjo išvysti jau vakar. Dėl aviakompanijos „Lufthansa“ streiko LNK informacinės laidos vedėja buvo priversta parai pavėluoti į tiesioginį LNK eterį – mat skrydis iš Lisabonos į Frankfurtą buvo atidėtas trisdešimčiai valandų.

Kai ji apie priverstinai pailgėjusias atostogas nusiuntė žinutę savo partneriui laidoje „Labas vakaras, Lietuva“ Pauliui Skučui, šis kolegei parašė: „Taip ir sakyk, kad atostogos buvo tokios geros, kad nesinori grįžti“.

„Tai tiesa, – juokiasi Živilė, per dvi savaites įsimylėjusi Portugaliją. – Kai prieš skrydį grįžome į sostinę iš pietų, pasvajojau – kaip būtų gerai dar dieną pabūti nuostabioje Lisabonoje. Sužinojusi apie streiką, supratau, kad gal nereikia svajoti garsiai…“

Tik šiąnakt į Vilnių parskridusi Živilė sako, kad dvi savaitės Portugalijos saulės, šypsenų ir vėjo jai taip išpūtė galvą, jog rodos, atostogos tęsėsi du mėnesius. „Jaučiuosi kaip kosmose“, – šypsosi ji.

„Visiems galiu pasakyti – jei nebuvote Portugalijoje, tai labai rekomenduoju. Vandenynas, paplūdimiai, daug grožio akimis ir saulės kūnui. Švieži mangai, papajos, bananai, ananasai… Į Portugaliją dar tikrai sugrįšiu, kitam kartui pasilikome patyrinėti šalies šiaurę ir Portą“, – sako po dviejų savaičių atostogų į LNK eterį sugrįžusi „Labas vakaras, Lietuva“ vedėja Živilė Vaškytė.

Šaltinis: lnk.lt