Žaidime „Taip.Ne“ jėgas išbandys ir „Naisių vasaros“ aktoriai

A. Valinskas
A. Valinskas

Šįvakar 19.25 val. LRT televizijos eteryje – nauja azarto, žinių ir geros nuotaikos banga. Ja dalinsis ir prie „Taip.Ne“ žaidėjų stalo sės „Naisių vasaros“ aktoriai Velta Anužienė ir Almantas Vaišnys.

„Žaidimo istorija prasidėjo būtent šioje televizijoje, tad ir tema bus tarsi sūnaus paklydėlio lauktuvės mamai LRT“, − praneš žaidimo vedėjas Arūnas Valinskas.

Pirmą kartą žaidime dalyvavę LRT serialo aktoriai džiaugiasi netikėta nauja patirtimi. „Buvo smagu. Pamačiau gyvą Valinską ir dar kartą įsitikinau jo profesionalumu. Žaisti „Taip.Ne“ buvo maloni patirtis“, − pasakoja A. Vaišnys. „Šį žaidimą buvau mačiusi prieš daug metų, mums teko rimti priešininkai, tad jaučiausi tikra naujokė. Tema buvo tarsi matematika – reikėjo atpažinti, ieškoti trijų raidžių LRT įvairiausiuose žodžiuose. Galvas sukome tiesiog karštligiškai“, − šypsosi V. Anužienė.

Kaip Veltai ir Almantui sekėsi legendiniame „Taip.Ne“, kaip jų akiratyje atsidūrė pats Arvydas Sabonis ir kodėl žaidimo pabaigoje vienas iš finalininkų per kelias sekundes išgėrė visą litrą vandens – žiūrovai sužinos jau šį ketvirtadienio vakarą.

Šaltinis: lrt.lt